Teknoloji dünyası adına dolu dolu geçirdiğimiz bir haftayı geride bırakırken; yeni bir haftaya başlamadan önce son haftanın önce çıkan gelişmelerini bir özet halinde yayınlamak istiyoruz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Hemen hemen hepimizin mesajlaşmada öncelik verdiğimiz WhatsApp uygulaması görüntülü arama özelliğini kısa zamanda devreye alacağını duyurdu.

Facebook Messenger’ ın Paypal ile Para transferini desteklemeye başladığını haberimizde yayınladık.

ABD başkanlık seçimleri yaklaşırken Donald Trump’ ın unutkanlığının neye mal olduğunu aktardık. Donald Trump aldığı domain’lerin yenilemelerini unutursa ne olur?

Sosyal medya adına kimsenin tahmin etmediği bir gelişme oldu. Twitter; kısa video paylaşım uygulaması Vine’ ı kapattığını duyurdu.

Bir klasik haline gelen Yazılımcı Salısı etkinliğinde bu hafta; GDG etkinliklerinden tanıdığımızı Elif Boncuk ile yazılım dünyası üzerine bir röportaj yapıp yayınladık.

Twitter düzenini bir türlü oturtmadı desek yanlış olmaz herhalde: ) Twitter’ ın yeni bir özelliği kazayla ortaya çıktı. Nedir bu özellik? Haberimizde.

Kodcu.com’ un JavaScript eğitimi ve içeriğini aktardık.

Facebook’ un satın alamama haberini yayınladık. Facebook’ un Snow uygulamasını satın almak için verdiği teklif kabul edilmedi.

Bir sigorta şirketi Facebook’ tan kullanıcı bilgilerini neden istiyor olabilir?

GDG Devfest İstanbul 2016 etkinliği ve  Nesnelerin İnterneti İle Pazarlama Sertifika Programı ile ilgili detayları takipçilerimize aktardık.

Adobe yeni nesil fotoğraf editörünü tanıttı. Detayları, özellikleri haberimizde.

Mesleğinize, yaşadığınız şehre göre ne kadar maaş almanız gerekiyor? Maaşınızı hesaplayan servisi LinkedIn çıkardı. LinkedIn Salary ile ilgili tüm detayları haberimizden inceleyebilirsiniz.

Galaxy Note 7 ile ilgili olaylar bitmiyor. Samsung yöneticileri Çinde’ düzenlenen bir etkinlikte hep birlikte sahnede diz çökerek özür diledi.

Geçen sene medya sponsoru olduğumuz Robocot etkinliği bu sene de düzenleniyor. Bu sene düzenlenecek ve yakında detaylarını aktaracağımız Robocot 2017 etkinliğinde HD Tekno Haber olarak medya sponsoru olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gmail’ de bulunan güvenlik açığını, sürekli uygulanan internet erişim yasağını geçmek için kullanabileceğiniz VPN servisleri, ve Xioami’ nin Çin’ de imza attığı rekoru haberlerimizin detayında inceleyebilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz