GDG Devfest İstanbul 2016; 4 Aralık’ ta Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş Yerleşkesinde düzenlenecek.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Etkinliğe kayıt olmak için linkini ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için linkini ziyaret edebilirsiniz.

Devfest 2016 Programları Açıklanmaya Başladı

Sezonun başlamasıyla birlikte dünyanın birçok şehrinde GDG’ler tarafından 300’ün üzerinde DevFest düzenlenmekte.

Kayıt Olmayı Unutmayın!

Geçen seneki heyecanı tekrar paylaşmak için seni de bekliyoruz. Bu sene DevFest Istanbul 2016 4 Aralık’ta. Detaylar için bu adresi takip edebilirsin. https://devfest.istanbul

GDG İstanbul ekibi, yazılım geliştiricileri bir araya getiren büyük etkinliğini 4 Aralık’ta Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü?nde düzenliyor. Mobil teknolojiler, web teknolojileri, back-end ve front-end teknolojileri, UI tasarımı, UX, oyun teknolojileri ile ilgili birçok önemli ismi ağırlıyor.

Bunun yanında code-lab’ta en yeni teknolojiler ile bizzat orada kod yazacak ve farklı uygulamalar geliştirilecek. Kod yazmak isteyen birçok kişi başlangıcı orada uzman isimlerle yapacak, deneyimleri paylaşarak harika uygulamalar ortaya çıkacak.

Katılımcılar, teknoloji şirketleri ve start-upların ürünleri ile tanışma fırsatı bulacak. Yine fuaye alanında eğlenceli bir gün sizi bekliyor! Fuaye alanında farklı oyunlara ve etkinliklere hazır olun!

Geçen sene yaklaşık 1000 kişinin katıldığı etkinlik için bu yıl daha büyük bir heyecanla hazırlıklara devam ediliyor. Geçen yıllarda kayıt olup da gelmeyenlerin bizi zor duruma sokması dolayısıyla cüzi bir ücret alıyoruz. Ücretin çok üzerinde bir kaliteyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Etkinlikteki birçok fırsattan yararlanabilmek için de kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olmak için tıklayın: https://devfest.istanbul

GDG ekibine iletmek istediğiniz herhangi bir konu olursa info@gdgistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul dışından gelecek katılımcıların toplu ulaşım çözümleri gibi detaylı bilgi verebilmemiz için mail üzerinden iletişime geçmelerini rica ediyoruz.

CFP için son tarih 19 Kasım

Eğer bu etkinlikte birçok rockstar konuşmacı ile birlikte konuşma yapmak istiyorsanız konuşmacı başvurusu hala açık.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz