Büyük Veri, Makinalar Arası İletişim ve Nesnelerin İnterneti internetin keşfinden bu yana yaşanan en büyük paradigma kaymasının habercisi.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Dijital şehirler, akıllı evler, sizin yerinize düşünen, plan yapan, üreten, birbiri ile iletişime geçebilen ve en önemlisi sizin adınıza karar verebilen ?şeylerle? birlikte yaşamaya hazır mısınız?

IoT Akademi, bugünden başlayarak yarına uzanan bu yolculukta bir ilke adım atarak size bu konuları düşünme ve deneyimleme şansı sunuyor.

Programın Amacı

İş süreçlerini temelinden etkileyecek ve dijital dönüşümü hızlandıracak olan bu yeni paradigmaya karşı kurumları hazırlamak, profesyonellere yeni nesil teknolojiler ile değişen tüketici alışkanlıkları hakkında düşünme fırsatı sunmak ve markalara müşterilerine ulaşması için kullanması gereken akıllı nesneleri yakından tanıma fırsatı vererek gelişmelere adapte olmasını sağlamak.

Kimler Katılmalı ?

İş dünyasının her kademesinden profesyoneller başta olmak üzere; özellikle pazarlama çalışanları, FMCG, perakende, mağazacılık, B2B sektörlerde odaklanmış yöneticiler, reklamcılar, yazılım geliştiricileri, akademisyenler ve öğrenciler olmak üzere; günümüzün ve geleceğin teknoloji entegreli pazarlama süreçlerini öğrenmek ve deneyimlemek isteyen herkes.

Tarih:

Sertifika Programı, 13 Haziran ? 27 Haziran tarihleri arasında her Cumartesi; günde 7 saat (09.00-18.00) olmak üzere 21 saat olarak hazırlanmıştır.

Katılım Ücreti:

Nesnelerin İnterneti ile Pazarlama – Sertifika Programı, 3 haftalık eğitim ücreti 900 TL + KDV (%8). Başvurular internet sitesi üzerinden alınmaktadır.

İletişim:

Kadir Has Üniversitesi
Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, Kadir Has Caddesi, Cibali / İstanbul 34 083
Tel: 0212 533 57 65 / 1218 Fax: 0212 533 65 15
E-posta: khas-yasam@khas.edu.tr

Detaylı bilgi almak için linkini ziyaret edebilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz