Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu tarafından bu sene 7-8-9 Mayıs’ta dördüncüsü düzenlenecek olan How to Start Girişimcilik Zirvesi, girişimcilik alanına ilgi duyan, kendi yollarını yaratmak isteyen herkese bir yol haritası çizmesi, ilham alması ve network oluşturması için imkanlar sunuyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Öğrencilere ve mezunlara cevap bulmaları konusunda yardımcı olmayı hedefleyen zirvede 13 farklı sorudan 13 farklı oturum yapılacak. Birçok ülkeden konuşmacıyla gerçekleşecek olan zirvede Peak Games kurucu ortağı ve 500 İstanbul’un genel ortağı Rina Onur Şirinoğlu, MobileAction kurucusu Aykut Karaalioğlu, seri girişimci Hakan Baş, Firefly kurucu ortağı Onur Kardeşler, Silikon Vadisi seri girişimcisi ve RemoteTeam.com kurucusu Şahin Boydaş, Günaydın Et ve Restaurantlar Grubu kurucusu Cüneyt Asan, Engin Grup yönetim kurulu üyesi Hande Enes ve daha birçok isim yer alacak. Aynı zamanda öğrencilere üniversitede nasıl başlanılacağı konusunda yardımcı olabilmek için zirvede sadece üniversitede kurulan girişimlerden oluşan bir panel de yapılacak.

Staj ve hediye fırsatlarının da yer alacağı How to Start Girişimcilik Zirvesi hakkındaki detaylı bilgiye ve biletlere link üzerinden ulaşabilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz