Cevabınız evet ise gelin sizleri IoT Line Fair ile tanıştıralım!

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

2015’ten bu yana İTÜ IEEE’ye bağlı EESTEC İstanbul Yerel Komitesi tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk IoT & Akıllı Ürünler Fuarı olan IoT Line Fair, 29 Mayıs tarihinde sizlerle buluşuyor.

IoT ve uygulamalarını merak eden öğrencilerin, IoT ekosistemindeki uzman şirket ve kişiler ile bir araya gelmesi, bu sektör hakkında bilgi edinebilmesi ve IoT çözümleri üzerine uygulama yapabilme potansiyellerini keşfedebilmesi amacıyla düzenlenen etkinlik her kitleye hitap edebilecek bir içeriğe sahip.

Etkinlikte, Internet of Things (Nesnelerin İnterneti) ve Akıllı Ürünler konularını ilgili oturumlara katılabilir, IoT alanında uzmanlaşmış şirketlerin ve konuşmacıların çalışmalarını gözlemleyebilir, konu hakkında merak ettiklerinizi birebir sorarak kaliteli bir network ortamı oluşturabilirsiniz.

Şirketlerin IoT alanındaki mevcut çalışmaları, dijitalleşme, akıllı şehir, akıllı ürünler, akıllı endüstri gibi globalde IoT konseptlerinde yapılan çalışmalar, kurumsal ve kişisel başarı hikayeleri, ekosistemin önemi gibi birçok konunun ele alınacağı etkinlik katılımcılarına yeni perspektifler ve fırsatlar kazandırmayı amaçlıyor.

IBTech’in ve Schneider Electric’in sponsorluğunda ve Vodafone’un oturum katılımcısı olarak yer alacağı IoT Line Fair’21, 29 Mayıs 2021 tarihinde saat 12:00’da online olarak gerçekleşecektir.

Katılım ücretsiz ve sertifikalıdır. Daha ayrıntılı bilgi için adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kayıt Formu tıklayınız.

 

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz