LinkedIn; herkesin merak edebileceği bir konuda yeni bir servis geliştirdi. LinkedIn Salary yani LinkedIn Maaş.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Bu servisi  (LinkedIn Salary) kullanarak yaptığınız işe, yaşadığınız şehre ve tecrübenize göre ortalama ne kadar maaş almanız gerektiğini bir grafikte görebilirsiniz.

Mesela siz bir proje yöneticisisiniz ve Londra’ da yaşıyorsunuz. Londra’ da bu mesleği yapanlar için; en düşük maaş ne kadar, en fazla ne kadar, ortalama ne kadar ve bu meslekteki insanların yüzde kaçı hangi aralıkta maaş alıyor; öğrenebilirsiniz.

Üstelik bu servise data sağlayan kullanıcılar içinde Google, Facebook gibi büyük firmalarda, bilinen bankalar da çalışan insanlar da yer alıyor.

Londra' da Proje Yöneticisi Ne Kadar Maaş Alır?

Bu servisi beslemek için kişiler maaşlarını bildirebiliyorlar. Bu paylaşılan bilgiler de servis sonuçlarına dahil edilebiliyor.

Arama yaptığınız meslek ve şehir’ e göre; grafiğin altında bilinen firmaların bu meslek için ortalama maaşlarını da görebilirsiniz.

Londrada Proje Yöneticisi MaaşlarıSiz de LinkedIn Salary adresini ziyaret ederek bu bilgilere erişebilirsiniz. Eğer maaşınız paylaşırsanız tüm istatistiki bilgiler size açık hale gelecektir.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz