Amerika Birleşik Devletleri’ nin seçilmiş başkanı Donald Trump; söylemleri ve seçim kampanyasındaki davranışları nedeniyle, şüphesiz ki en çok konuşulan isimlerden biri.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Seçim sürecinin başlangıcından bugüne kadar, teknoloji dünyası onu rahat bırakmadı. Irkçı söylemleri nedeniyle, onu görmek istemeyeceğini düşünen bir girişimci, internette Donald Trump’ ı yok sayacak bir Chrome eklentisi geliştirmişti.

Seçim süreci başlamadan önce; insanların daha sonra ona karşı kullanmamaları için aldığı domainlerin süresini uzatmayı unutunca neler olduğunu; bu domainlerin nasıl kullanıldığını aktarmıştık.

Daha sonra girişimciler rahat durmadı, Google Chrome için geliştirilen yeni bir eklenti sayesinde; ziyaret ettiğiniz bir web sayfasında yer alan Donald Trump’ ın resimleri değiştirilerek yerine lezzetli bir Burger yerleştirilmeye başlandı.

Bu eklentilere bir yenisi daha eklendi.

Bu eklenti (Make America Kittens Again) de; Trump’ ın resimlerini bir kedi yavrusu ile değiştiriyor. Eklentinin adı da Trump’ ın seçim kampanyasında kullandığı Make America Great Again’ in biraz değiştirilmiş bir hali.

Donald Trump' ı Kedi ile Değiştiren Chrome Eklentisi

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz