WhatsApp ara ara belli etmeden kullanımda faydalı olarak özellikler sunuyor. Yeni mesajlara yıldız koyma özelliği kullanımı çok kolaylaştıracağa benziyor.
Mesajlaşma uygulaması olarak büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan WhatsApp aynı zamanda çok aktif bir şekilde de kullanılıyor. Hatta insanlar artık standart mesajlaşma uygulaması olarak WhatsApp‘ ı kullanıyor diyebiliriz.
Bu noktada Yıldızlı Mesaj özelliği bize tam olarak ne kazandıracak dediğimizde ise; bu özellik sayesinde yoğun bir biçimde mesaj yazılan bir kişi yada grup sohbetinde işinize yarayacak bir bilgi kalabalık bir mesaj yığını içerisinde kayboluyordu. Bu gerekli bilgiyi bulmak için bu kalabalığın içerisinde göz gezdirmek gerekiyordu.

WhatsApp' tan Yıldızlı Mesajlar
WhatsApp’ tan Yıldızlı Mesajlar

Yeni özellik sayesinde artık gerekli olacağını düşündüğünüz bir mesajı üzerine basılı tutarak çıkan ek işlemler sekmesinde yıldızı seçerek işaretlenmiş mesaj olarak belirleyebiliyorsunuz. Sonrasında bu bilgiye ihtiyacınız olduğunda sohbet bir kişi ile yapılıyorsa “Kişi Bilgisi“, bir grup sohbeti ise “Grup Bilgisi” içerisinde işaretlenmiş mesajlar olarak bu mesajı görebiliyorsunuz. Hatta bu işaretlenmiş mesaj ile yakın zaman diliminde yapılan yazışmayı da görmek isterseniz bu işaretlenmiş mesaja tıkladığınızda mesaj geçmişinde mesajın olduğu kısıma sizi yönlendiriyor.
WhatsApp' tan Yıldızlı Mesajlar
WhatsApp’ tan Yıldızlı Mesajlar

Kullanımı kolaylaştıracak küçük ama etkili bir özelliğe benziyor gibi.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

  1. Kesinlikle çok faydalı bir özellik olmuş. Whatsapp mesajlar genelde uzayıp gider. Çoğu zaman mesajlar içinde aradığımız bir bilgiye daha sonra ulaşmak istediğimizde tüm mesajları gözden geçirmemiz gerekiyordu. Bu durumda yıldızladığımız mesajları hemen bulmamızda büyük kolaylık sağlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz