Köpek balığına benzettiğimiz arabalarıyla dayanıklılıkta sınır tanımayan otomobil devi Volvo, bütün araçlarında Spotify müzik servisine erişilebilmesi için destek vereceğini açıkladı.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Yazımızın başında da söz ettiğimiz gibi deyim yerindeyse kaya gibi dayanıklı araçlar üreten, güvenlik konusunda kendini kanıtlamış otomobil üreticisi Volvo sürücülerin çok hoşuna gidecek bir gelişme ile karşımıza çıktı.

Kaza olması durumunda araç içinde bulunan yolcuların sapa sağlam hayatta kalması için elinden geleni yapan güvenlik konusunda kendini aşmış dev şirket, sürüş keyfini daha eğlenceli hale getirmek için Spotify müzik servisini araçlarına ekleyeceğini duyurdu. Aslında birçok modelinde bu destek bulunsa da XC90 SUV, S90 Sedan ve V90 Wagon gibi Spotify desteği bulunmayan modellerine de bu destek sağlanmış olacak.

Genel olarak bakacak olursak Spotify’ ın keyfini araba sürerken de çıkarmak için aracınızda Bluetooth desteği olması yetiyor. Bu sayede otomobilinizde ki hoparlöre erişip Spotify’ ı kolayca aracınıza bağlayabiliyorsunuz. Volvo daki tek fark uygulamayı aracınızın ekranı üzerinden direkt kontrol edebiliyorsunuz.  Aracınızın ekranından kolayca istediğiniz şarkıları aratıp bulurken tek tuşla dinleme başlayabiliyorsunuz.

Bundan sonra sürücülere de hem çok güvenli hemde arşivinde  binlerce şarkının bulunduğu müzik servisi Spotify’ la keyifli sürüşün tadını çıkarmak kalıyor.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz