Xbox, Microsoft ve lüks giyim markası olan Gucci ile özel, sınırlı sayıda ve çok pahalı bir Xbox Series X oluşturmak için bir araya geldi.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Konsollardan sadece 100 tanesi dünya çapında satışa sunulacak ve Gucci ürünü size yaklaşık 10.000$’lık büyük bir maliyeti bulunuyor. Bu 10.000 $ size numaralı, lazerle oyulmuş bir konsol, iki özelleştirilmiş Xbox oyun kolu ve bir Xbox ve Gucci markalı taşıma çantası kazandıracak. Ve tabii ki bir Xbox Game Pass Ultimate aboneliği, aboneliğin ne kadar sürdüğü belli değil. Hayali kalplerimiz ömür boyu diyor fakat büyük ihtimalle limiti olacak.

Peki, Gucci Xbox Series X’i bu kadar özel yapan nedir? En belirgin özelliği yüzeyi boyunca lazerle kesilmiş Gucci’nin tanıdık monogram motifi ile birlikte gelmesi. Gucci’ye göre, model “30’lardan kalma orijinal Gucci Rhombi tasarımının bir evrimi olması ve “GG” bir kelime oyunu haline geliyor. Sadece Guccio Gucci’nin baş harflerini değil, aynı zamanda ‘Good Game’ oyun ifadesini de temsil ediyor.”

Gucci Xbox Series X ne zaman satışa sunulacak?

Gucci Xbox Series X, 17 Kasım’da satışa çıkıyor, ancak muhtemelen yalnızca Gucci’nin New York City, Londra, Tokyo, Beverly Hills, Mexico City, Milano, Berlin’deki mağazalarından alabileceksiniz. 2021, Xbox ve Gucci için büyük bir yıl, ilki 20. yılını, ikincisi ise 100. yılını kutluyor. Bu konsol size biraz abartılı bir kutlama aracı gibi geliyorsa, 15 Kasım’da 10:00 PT / 13:00 ET / 18:00 GMT’de planlanan Xbox Yıldönümü kutlama akışını ayarlayabilirsiniz.

Gucci Xbox Series X oldukça cesur görünümlü bir konsol ve herkesin zevkine göre olmasa da desenin lazerle oyulması en azından lüks bir imaj yaratıyor. Üzerine bir çıkartma yapıştırıp en iyisini ummaktan iyidir.

Eksiklikler sayesinde, bir Xbox Series X elde etmek hala dünyadaki en kolay şey değil ve eksikliklerin 2022’ye kadar devam etmesi bekleniyor. Noel’den önce bir konsol bulmakta zorlananlar, kendilerini bu konsola ümitsiz bir şekilde bakarken bulabilirler.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz