2012 yılında “herhangi bir e-ticaret mağazasında satışı yapılan bir ürünün fiyatı değiştiğinde takipçisine haber veren sistem” sloganı ile yola çıkan fiyatdegisti.com ekibi; bu proje ile 2014 YILI ETOHUM 40 GİRİŞİMİ seçildikten sonra ana fikirden uzaklaşmadan projenin genel konseptinde değişikliğe giderek Mayıs 2014 yılında tamamen yenilenmiş bir proje ve yeni bir isimle sosyal alışveriş girişimi olarak LIVITOL ile yola devam ettiler.
Yayın hayatına başladıktan bu yana kullanım kolaylığını ön plana alan, kullanıcı dostu ve sadece bir dizayn için çalışan ekip, bu amaçla üçüncü kez tasarım değişikliğine gittiler.
Girişimin son durumu ile ilgili bilgi almak için Kurucu ortak Nadir Kırgız ile  yaptığımız görüşmede, kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bir uygulama için yoğun çaba harcadıklarını ve içeriği tamamen üyeleri tarafından oluşturulmuş 1000+ liste, bu listelere eklenmiş 60.000+ ürün olduğunu, gün geçtikçe uygulamaya dahil olan kullanıcı sayısının arttığını ve eklenen ürünlerle birlikte en seçilmiş ürünlerin toplandığı bir platform haline geldiklerini belirttiler.
LIVITOL - Yeni Tasarım
Siteye üye olduktan sonra yirmi dört ayrı kategoriden liste oluşturabilir ve bu listelere dil bağımsız istediğiniz e-ticaret mağazasından ürün ekleyebilirsiniz. Mağazaları, üyeleri, listeleri, diğer kullanıcıların eklediği ürünleri takibe alabilirsiniz. Kendi zevkinize göre eklediğiniz ürünlerle liste tasarımı yapabilir listeyi yazılarla destekleyebilirsiniz.
LIVITOL - Liste Tasarlama
Yazımızın sonunda Kurucu Ortak Nadir Kırgız‘ın E-Tohum röportajına yer verip kendilerine bundan sonraki süreçte başarılar dileyelim.

Turkish Time Dergisi Temmuz 2014 sayısında Türkiye’de takip edilmesi gereken 100 Girişimi kapağına taşımış ve listede altıncı sırada LIVITOL’e yer vermişti.
LIVITOL - Logo

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz