Telegram, bu yıl mesajlaşma platformunda iyileştirmeler yapmakla meşguldü. Şimdiki en son güncellemesi, bir grup video görüşmesinde sınırsız sayıda katılımcıya izin vereceğini içeriyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Büyük güncelleme, esnek yönlendirme gibi şifreli mesajlaşmaya yapılan diğer yeni eklemelerin yanı sıra, uygulamadaki canlı akışlara da uygulanan sınırsız özelliği gören Telegram’ın en son sürümüyle birlikte gelmekte.

Telegram, mevcut en iyi 8. WhatsApp alternatifinden biridir ve mesajlaşma platformunun 8. sürümü, gruplar ve kanallar için 1.000 izleyicilik orijinal canlı akış izleyici sınırını kaldırarak en iyiler arasındaki konumunu sağlamlaştırmayı hedefliyor.

Ayrıca, yeni güncelleştirmeleri aktarırken daha fazla özelleştirme seçeneğinin dahil edilmesi de dikkate değerdir. Bu, artık “ilet” düğmesine basmadan önce başlığı ve göndereni görüntülemeyi veya gizlemeyi seçmenize olanak tanır. Benzer şekilde, önizleme penceresi artık yanlışlıkla yanlış sohbete dokunmanız durumunda alıcıyı değiştirmenize izin vererek, bir mesajı göndermeden önce uygulama içinde daha fazla kurcalama yeteneğinden yararlanan kullanıcılara fayda sağlayacağı kesin diyebiliriz.

Telegram, yeni güncelleştirme ile birlikte sağlam büyüme yaşayabilir

Yenilikler sonucunda, platformun canlı yayın işlevine daha fazla temsilcilik getirmelidir. Resmi blog yazısında Telegram, kullanıcıların artık kendi TV istasyonunuzu doğrudan cebinizde çalıştırma gücüne sahip olduklarını ve Telegram’ın platformun geleceğini nasıl gördüğünü ima ettiğini söyledi.

Uygulama içi çıkartmaların hayranıysanız, yeni güncellemenin artık “Son Kullanılanlar” çıkartma panelinin üzerinde yer alan trend çıkartmalar ve okunmamış bir mesaj sayacı ile kullanımlarını daha kolay hale getirdiğini bilmekten memnuniyet duyabilirsiniz.

Bu yeni gelişmeler Telegram cephesinde önemli diye nitelendireceğimiz özelliklerdir. Eğer Telegram’ın hedefi WhatsApp yerine kullanılmaksa, Telegram’da olmayan ama WhatsApp’da olan tüm entegrasyonları kendi bünyesine de katması gerekmekte.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz