Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak için sürekli yeniliklerle karşımıza çıkan Skype, yine kullanıcılarını çok mutlu edecek özelliklerle geldi.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Geçtiğimiz Haziran’ da Skype Web uygulması yayınlanmıştı. Bu uygulama üzerinden kullanıcılar yalnızca sohbet edebiliyorlardı. Yeni gelen özelliklerle artık kullanıcılar uygulama üzerinden arama da yapabilecekler.

Skype Web' le  artık sabit ve mobil hatları arayabileceksiniz.

Yeni özelliklerin en iyisi aynı zamanda yazımızın da başlığı olan arama özelliği. Skype Web kullanıcıları artık uygulama üzerinden hem mobil hemde sabit hatları arayabilecekler. Kullanıcıların arama yapması için web uygulamasına girip, telefon görüşmelerine tıklayıp numarayı girmesi yeterli olacak.

Farklı özelliklere değinecek olursak artık  Skype Web üzerinden yapılan sohbetlerde gönderilen YouTube linklerin sohbet üzerinden oynatılabilecek. Bir diğer ilginç özellik de Skype hesabı olmayan kişilerde Skype sohbetlerine dahil edilebilecek.

Bizce Skype ‘ ın yeni özellikleri etkileyici görünüyor. Skype teknoloji yarışandan kopmamak için sürekli kendini yeni tutan uygulamalardan birisi.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz