Bir süredir Samsung Galaxy Tab S7+’nin daha büyük bir ekran boyutuyla gelebileceği konuşuyorduk. Cihazın CCC Belgesi’ne ve yeni bir söylentiye göre Samsung, ekran boyutundaki artışı devasa bir bataryayla desteklemeyi planladığını bilgilerini aldık.

Samsung’un yeni amiral gemisi tableti olan Galaxy Tab S7+‘ın Çin’de verilen CCC Belgesi ortaya çıkmıştı. Ürünleri çeşitli kriterlerde test ederek ithalatını onaylayan sertifika, Samsung’un yeni tabletinin piyasaya sürülmeye yakın olduğunu göstermektedir. Sertifikalandırma ayrıca cihazın 9.800 mAh’lik devasa bir bataryayla geleceğini düşünüyoruz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Samsung Galaxy Tab S7+’ın bataryası, CCC Belgesi’nde derecelendirilenden daha yüksek bir kapasiteyle de karşımıza çıkabilir. Galaxy Club’ın yeni raporuna göre amiral gemisi tabletin EB-BT975ABY model numarasıyla tanımlanan bataryası 10.090 mAh kapasiteye sahip olacağını düşünüyoruz.

Samsung Galaxy Tab S7+, daha büyük ekran ve bataryayla gelecek

Genel olarak Galaxy Tab S7+, 7.040 mAh batarya kullanan Galaxy Tab S6’dan yaklaşık %40 daha yüksek pil kapasitesine sahip olacaktır. Bu değişiklik, cihazın %20 daha büyük olması düşünülüyor ekranını hesaba katarsak nispeten daha uzun bir pil ömrü anlamına gelebilir. Daha önce sızdırılan bilgilere göre, tablet serisi seri 11 inç ve 12.4 inç boyutlarında gelecektir.

Samsung, premium tablet serisini Apple’ın yeni iPad Pro modelleriyle rekabet edilecekhale getirmeyi hedefleniyor. Daha büyük ekran ve batarya kapasitesinin yanı sıra Galaxy Tab S7+’da yüksek bir ekran yenileme hızı sunulacağı konuşulmakta. Ayrıca Galaxy Tab S7+’ın Wi-Fi Alliance sertifikasına göre cihaz, Android 10 yazılımıyla gelecek. Ayrıca 5G ve Wi-Fi 6 desteği de sunacaktır.

Samsung Galaxy Tab S7 ailesinin bu yaz resmi olarak tanıtılması biz tarafından düşünülüyor. Diğer yandan yeni tablet, koronavirüs salgını nedeniyle Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2’nin tanıtılacağı Unpacked ile tek bir etkinlik kapsamında da tanıtılabilir.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz