İtlaya`nın en ünlü mağaza zincirlerinden biri olan GameLife  Sony`nin yeni nesil oyun konslunun fiyatını açığa çıkardı.  Mağaza şunada PS5 için 450 Euro (488 Dolar)  karşılığında yer alıyor. Ayrıca cihazın muhtemel çıkış tarihi ile ilgili gelişmeler söz konusu.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Daha önce oyun PS5 fiyatları konusunda çeşitli iddalar dolaşıyordu. PS5`  500 Dolar  fiyat ile piyasaya süreceğini söylenler oldu. 1.000 Dolar  gibi çılgın bir fiyat bahsedenler`de oluyor. Ancak GameLife’ın listelediği 450 euro’luk fiyat son derece makul gibi görünüyor.

PlayStation 5 Ne Zaman Tanıtılacak?

Mağaza`nın açıklamasına göre Sony PlayStation 5`i gibi Noel arifesin`de  20 Kasım Cuma günü piyasaya sürmesi diye söylüyor. Ancak bu bilgi resimi olarak teyit edilmedi ve değişe bilir de unutmamak gerekir.

PlayStation 5`nin oyun konsolu ne zaman tanıtılacağı ile ilgi bir bilgi yok. GamesBeat muhabiri Jeffrey Grubb‘a göre “Sony yeni nesil oyun konsolunu, 4 Haziran‘da düzenleyeceği özel bir etkinlikte tanıtacak” diye söyledi. Grubb’ın bu tür haberler konusunda temiz bir sicile sahip olması, lansman tarihinin doğru olma ihtimalini yükseltmiyor değil.

 

 

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz