Son ayların bir numaralı gündem maddesi hâline gelen koronavirüs salgını nedeniyle sinema salonları kapatılmış durumda. Bu nedenle de pek çok filmin vizyon tarihi ertelendi. Yapımlar, filmlerini vizyona sokmak için salonların yeniden açılacağı günü bekliyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Ertelenen yapımlardan biri de normal şartlar altında birkaç hafta sonra vizyona girecek olan Hızlı ve Öfkeli 9 filmiydi. Bu yapım, diğer örneklerde olduğu gibi kısa bir süre değil. Film, 2021 yılına kadar sarkacak bir vizyon tarihine sahip.

Vin Diesel’in başrolünde olduğu film, vizyon tarihi gelene kadar gündemden düşmeyecek gibi görünüyor. Ünlü oyuncu tarafından Instagram’da paylaşılan ve daha sonra silinen bir gönderi büyük ilgi çekti. Orijinal gönderiyi silen Diesel, onun yerine hayran yapımı bir poster paylaştı.

Diesel, orijinal gönderide “Herkese mutlu yaratıcı pazarlar. Üzgünüm son dönemde çok şey paylaşamadım, Universal Studios ve PGA Amerika Önyargı Birliği arasındaki gerilimi hafifletmeye çalışıyordum” ifadesini kullandı. PGA normalde Amerikan Yapımcılar Birliği’nin kısaltması ancak Vin Diesel yaptığı göndermede İngilizce bir kelime oyununa başvurdu. Bu da tüm Hollywood yapımcılarının üye olduğu dernekle stüdyo arasında sorunlar olduğu anlamına geliyor.

Film Ne zaman Vizyona Girecek

Diesel mesajını yumuşatmış olsa da ortada bir sorun olduğu meydana çıktı. Bu sorunun ne olduğu bilinmese de önyargılar ve muhtemelen ayrımcılık/ırkçılık temelli bir problemle karşı karşıyayız. Hızlı ve Öfkeli 9, açıklanan bilgilere göre 2 Nisan 2021’de vizyonda olacak.

Sadece Bu Haber Webtekno.com`dan Alınmıştır.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

5 YORUMLAR

 1. Its sucһ as үou leearn my mind! Ⲩoս appear tߋ know so mucһ about thіs, ⅼike you wrote the e
  book in it οr something. I Ьelieve that yⲟu can Ԁo with a feew percent to drive tһе message һome a Ƅit, but other tһan that, this is excellent blog.
  Α fantastic read. I wilⅼ definitely be bacк.

 2. I do not leave a lot of remarks, but I browsed a
  few comments here Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli 9 Hakkında Kafa Karıştıracak Paylaşım Yaptı.
  | HD Tekno Haber. I do have a few questions for you if you don’t
  mind. Is it just me or does it look as if like some of the comments look like they are written by brain dead people?
  😛 And, if you are writing at other sites, I’d like
  to keep up with you. Would you make a list of every one of your public sites like your Facebook page, twitter feed, or linkedin profile?

  gitlab.rc.uab.edu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz