Dünya`nın  popülerlerinden biri oyun konsollu üretici Sony Plus paketindeki mayıs ayını açıkladı.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

 

Sony Avrupa, PlayStation Plus abonelerine Mayıs ayında sunulacak olan oyunları resmen duyurdu. Bu ayin listesinde PlayStation 4 kullanıcılarını iki farklı kaliteli yapım beklemektedir.

Cities: Skylines ve Farming Simulator 19, Mayıs ayında PlayStation Plus abonelerini sunulacak . Her iki oyun da kendi alanlarında oldukça popüler yapımlar olarak dikkat çekmetedir.

Mayıs ayı oyunları 5 Mayıs itibarıyla indirilebilir olacak. Bu tarihe kadar ise Nisan ayının oyunlarını indirebilirsiniz. Geçtiğimiz ay Uncharted 4: A Thief’s End ve Dirt Rally 2.0 oyunları verilmişti.

Farming Simulator 19
En iyi tarım simülasyonu tamamen yenilenmiş grafikleri ve şimdiye kadarki en dolu tarım deneyimiyle geri dönüyor! Modern bir çiftçi ol ve yepyeni tarım aktiviteleri, biçilecek mahsuller ve bakılacak hayvanlarla dolu tarlanı iki büyük Amerika ve Avrupa haritasında geliştir.
Oyuna yeni eklenen John Deere başta olmak üzere Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone ve Deutz-Fahr gibi 300’den fazla aracı ve makineyi kullan. Diğer oyuncularla tarlanı çevrimiçi büyüt ve hiç bitmeyen bir Farming Simulator deneyimi için topluluğun oluşturduğu modları indir!
Cities: Skylines
klasik şehir simülasyonuna modern bir yaklaşımdır. Oyun, şehir kurma deneyiminin bazı köklü tropiklerini genişletirken, gerçek bir şehir yaratmanın ve sürdürmenin heyecanını ve zorluklarını gerçekleştirmek için yeni oyun öğeleri sunuyor.

Cities in Motion serisinin yapımcılarından, oyun tamamen gerçekleştirilmiş bir taşıma sistemine sahiptir. Ayrıca, katmanlı ve zorlu simülasyon için oyun tarzınıza uyacak şekilde mod değiştirme yeteneğini de içerir. Sadece hayal gücünüzle sınırlısınız, bu yüzden kontrolü elinize alın ve gökyüzüne ulaşın!

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz