GTA 3, Vice City ve San Andreas’ın yeniden düzenleneceğine dair birçok ipucu bulunuyor. En son sızıntılar ise Rockstar’ın kendisinden geldiğini de hatırlatalım.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Grand Theft Auto 3, Vice City ve San Andreas, tüm zamanların en büyük ve en sevilen oyunlarından üçüdür. GTA hayranları, modern konsollar için PS2 klasiklerini yeniden düzenlemesi için Rockstar’a uzun süredir dilekçe verdiler ancak uzun süre boyunca bir karşılık alamadılar fakat bu durum değişmek üzere gibi görünüyor.

Geçtiğimiz birkaç ay, GTA 3, Vice City ve San Andreas’ın yeniden düzenlenip üçleme şeklinde satılacağına dair birçok sızıntı ve ipucular yayınlandı. Popüler oyun stüdyosu Salı günü PC başlatıcısını güncelledikten sonra, internet sleuths , üç PS2 oyunuyla ilgili kod içerdiğini keşfetti.

GTA üçlemesi hakkında detaylar neler

Grand Theft Auto III – Unreal, Grand Theft Auto: Vice City – Unreal ve Grand Theft Auto: San Andreas – Unreal, başlatıcının verilerinde listelenmiştir. “Unreal”, yeniden düzenlenen GTA oyunlarının Unreal Engine’de çalışacağına dair önceki söylentileri doğrulayabilir.

Bu üçlemenin yeniden düzenlendiğine dair en son gösterge Güney Kore’den geldi. Ayrıca ülkenin derecelendirme kurulu, “Grant Theft Auto: The Trilogy- The Definitive Edition” adlı bir oyunu gençler için uygun değil olarak sınıflandırdı.

Grand Theft Auto üçlemesinin yeniden düzenlendiğine dair söylentiler, Grand Theft Auto oyunlarını yayınlayan Take-Two’nun yatırımcılara duyurulmamış üç önceden yayınlanmış oyunların yeni yinelemeleri üzerinde çalıştığını söylemesinin ardından ağustos ayında dönmeye başladı.

Grand Theft Auto fanatikleri son yıllarda yeni oyunlardan mahrum kaldı. İlk olarak 2013’te piyasaya sürülen GTA V, büyük ölçüde GTA Online’ın devam eden popülaritesi sayesinde 2020’de 900 milyon doların üzerinde gelir elde etti. Bu başarı, Rockstar’ın bir GTA VI geliştirme ihtiyacını köreltti ve duyurulan tek Grand Theft Auto unvanı, önümüzdeki Mart ayında çıkacak olan GTA V’nin PS5 ve Xbox Series X|S versiyonu oldu.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz