Türkiye`nin ünlü süpermarketilerin de biri olan A101 yeni bir adım attı. A101 Kapıda olarak isimlendirilen uygulama, sipariş verilen lokasyona en yakın mağazayı harekete geçiriyor ve siparişlerin mümkün olan en kısa sürede evlere teslim edilmesi sağlanıyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Akıllı telefonların gelişmesiyle birlikte hayatımızda çok ciddi değişimler oldu. Örneğin artık tüketiciler, akıllı telefonlarla paralel olarak yoğun bir şekilde kullanılan internet üzerinden hemen her işlemi gerçekleştirebiliyorlar. Üstelik son dönemlerde daha da sık kullanılmayan başlayan e-ticaret platformları, tüketicilerin yaşamlarında büyük kolaylıklar sağlıyor.

Şu karantina dönemiz`de A101 kapıda uygulaması rahatlatıyor. Şimdiyse ülkemizde en çok şubesi olan süpermarketlerden bir tanesi olan A101, kendi eve sipariş mobil uygulamasını geliştirdi ve tüketicilerin beğenisine sundu. Kuruluşunun 12. yılını kutlayan A101, geliştirdiği “A101 Kapıda” isimli mobil uygulaması ile tüketicilere yeni bir hizmet daha vermeye başlamış olacak.

A101 tarafından tüketicilerin hizmetine sunulan A101 Kapıda uygulaması hem Google Play Store hem de App Store üzerinden indirilebiliyor. Uygulamayı istediğiniz her yerde indirebilirsiniz ancak az önce de belirtmiş olduğumuz gibi, A101 Kapıda şu an için sadece İstanbul’daki kısıtlı bir lokasyon çerçevesinde hizmet veriyor. Eğer sizler de A101 Kapıda’yı indirmek isterseniz, aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.


- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz