Nintendo, yaklaşmakta olan Super Mario Bros filminin kadrosunu açıkladı ve hayranların çoğu bu durumu olumlu karşıladı.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Oyun devi Mario’nun dünkü (23 Eylül) Nintendo Direct akış etkinliğinde, animasyonlu başlığın planlanan Noel 2022 sürümünden önce oyuncu kadrosunun haberlerini doğruladı.

Yetkililerden gelen açıklamalara göre Mario ve Luigi’nin rolleri, Marvel’den Chris Pratt’in Mario ve It’s Always Sunny’nin Charlie Günü’nü üstlenmesiyle yeniden gündeme oturdu.

Super Mario filminde yer alacak ünlüler

Queen’s Gambit yıldızı Anya Taylor-Joy, Prenses Peach olarak kardeşlere katılacak, Jack Black ise süper kötü Bowser’ı seslendirecek. Donkey Kong olarak Seth Rogen, Toad olarak Keegan-Michael Key, Cranky Kong olarak Fred Armisen, Kamek olarak Kevin Michael Richardson ve Spike olarak Sebastian Maniscalco rol alacağı açıklandı.

Minions için teşekkür etmemiz gereken Chris Meledandri, Nintendo ve Universal’in projeyi finanse etmesiyle, Illumination bayrağı altında video oyunu uyarlamasını üretecek.

“Teen Titans Go” filminin yönetmen koltuğunu Aaron Horvath ve Michael Jelenic paylaşırken, The Lego Movie 2’den Matthew Fogel senaryodan sorumlu olacağı açıklandı.

Meledandri bu konu ile alakalı şu açıklamaları yaptı:

“Mario ve Luigi, tüm popüler kültürün en sevilen kahramanlarından ikisi ve bu karakterleri bir animasyon filminde hayata geçirmek için Shigeru Miyamoto ve Nintendo’nun geniş yaratıcı ekibiyle bu kadar yakın çalışma fırsatına sahip olmaktan onur duyuyoruz. ”

Etkinlikte ayrıca Mario yaratıcısı Miyamoto, hayranlara filmin oyundan haberi olsun ya da olmasın herkes için uygun olacağının sözünü verdi.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz