Netflix’in Chris Hemsworth’lı yeni aksiyon filmi Extraction, tüm dünyada baya büyük bir ilgiyle izlenmektedir. Neredeyse tüm dünya  Top 10 listesine girmeyi başaran film, kısa sürede yakaladığı başarıyla Netflix’te yüzleri güldürmüş durumdaydı. Dijital yayın servisi şimdi bu müthiş başarıyı bir devam filmiyle süslemek istiyorlar.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Deadline’da yer alan bilgilere göre Netflix, yeni Extraction filmi için Joe ve Anthony Russo ile anlaşmaya varmış durumdalar. Avengers Endgame’in yönetmenleri Russo Kardeşler bildiğimiz gibi ilk filmin de yapımcılığını üstlenmişlerdir. İkilinin yine yapımcılık görevi üstleneceği belirtilmektedir. Ayrıca Joe Russo yeni Extraction filminin senaryosunu kaleme alan isim olacaktır.

İlk filmin yönetmeni Sam Hargrave’in de yeni proje için geri dönmesi beklenmekte. Chris Hemsworth tarafında ise henüz kesin bir cevap yok . Joe Russo, Hemsworth ile masaya oturmadan önce senaryonun tamamlanmasını istediklerini dile getirdi. Ancak Chris Hemsworth‘ın büyük bir ihtimalle yeni filmin de baş rolünde yer alacağı tahmin edilmekte.

Netflix’in en popüler filmi olacak

Extraction, Netflix‘in en büyük çıkış yapan orijinal filmi olma yolunda ilerlemektedir. Konuyla ilgili bazı açıklamalar yapan medya devi, Extraction’ın dört hafta içerisinde 90 milyon kişiye ulaşmasını beklediklerini söylemişti. Böylece Extraction; Bird Box ve The Irishman‘i de geride bırakarak en büyük açılış rekorunu eline geçirecek. Filmin bu müthiş başarısında elbette virüs salgının da etkisi büyük olduğunu öne çıkaralım.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz