Bugünlerde herkesin çok merak ettiği hatta denemek için sabırsızlandığı teknoloji Virtual Reality yani sanal gerçeklik teknolojisi giderek popüler olmaya devam ediyor. Google‘ da ucuz yoldan sanal gerçeklik  deneyimine sahip olmak isteyenler için Google Cardboard‘ ı satışa sundu.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Sizde sanal gerçeklik deneyimini yaşamak istiyorsanız Google Cardboard‘ a bir göz atabilirsiniz. Uygun fiyatıyla satışa sunulan sanal gerçeklik deneyimini yaşamanızı sağlayan bu ürüne artık Google Store‘ dan kolayca erişilebiliyor.

Google Cardboard VR Google Store' da satışa sunuldu.

Sanal gerçeklik kiti Cardboard oldukça basit bir kullanıma ve bir o kadar da basit bir tasarıma sahip. Aynı zamanda bu Cardboard sanal gerçeklik platformunu destekleyen bütün uygulamalar ve neredeyse bütün yeni akıllı telefonlarla rahatlıkla kullanılabiliyor.

Google Cardboard VR Google Store' da satışa sunuldu.

Ürünün fiyatından bahsedecek olursak gerçekten bizi de hayrete düşüren bir fiyata sahip. Tek ürün almak isterseniz 15 dolar gibi bir fiyata sahip olabilecekken, iki tane birden satın almak istediğinizde 25 dolar ödüyorsunuz. Böyle heyecan verici bir ürün için bu fiyat çok olmasa gerek 🙂

Ürünün satışı şimdilik bütün dünyada yapılmıyor maalesef. Şimdilik yalnızca Amerika vatandaşlarının sipariş verebildiği ürün belirli ülkelere gönderiliyor. Türkiye bu liste de yer almasa da çok kısa süre içinde ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. Bir süre daha heyecanlı bekleyiş sürecek gibi görünüyor 🙂

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz