BuKurye ile MotoKurye Cebinde diye tanıttığımız; İstanbul’ un trafiğinde paket teslimine yönelik geliştirilen güzel bir girişim olan BuKurye, Web uygulamasını yayına aldığını duyurdu.
BuKurye ile ilgili bu haberi BuKurye Mobil Teknoloji Kurucu Ortağı ve CEO’ su Emre Kutlu; LinkedIn’ de yayınladığı bir yazı ile duyurdu.
Emre Kutlu’ ya Göre Web arayüzünü çıkartmak için birkaç ana sebepleri vardı. İşte o ana sebepler;

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
  • Resepsiyonda, mağazalarda v.s. bulunan görevlilerin daha geniş ekranlarda daha hızlı motorkurye çağırmalarını sağlayabilmek
  • Aynı anda onlarca, hatta eticaret için yüzlerce gönderi yapmış olan firmaların operasyon görevlilerine gönderilerinin tamamını anlık kontrol edebilecekleri bir monitör ekranı sunmak. Geçmiş gönderileri arasından arama yapabilmesini ve detaylarını görebilmesini sağlamak
  • Faturalama , ödeme ve multi kullanıcı tanımlama operasyonlarınının daha detaylı yapılabilmesini sağlamak

Emre Kutlu Wen uygulamasının geliştirilmesi ile ilgili; “Böylelikle hem mağazacılık sektörünün, hem eticaret sektörünün hem de plazalarda resepsiyon desklerinde bulunan görevlilerin çok pratik bir şekilde kullanacağı ve tüm hızlı teslimat süreçlerini anlık kontrol edebildiği bir ürün geliştirmiş olduk. Whatsapp mantığında hem webde hem de mobilde aynı hesabı kullanarak ister stabil olun ister mobil olun hızlı teslimat süreçlerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz.” diye açıklamalar yaptı.
BuKurye’ nin web uygulamasına linkinden erişebilirsiniz.
BuKurye Android uygulaması için linkini tıklayabilirsiniz.
BuKurye iOS uygulaması için linkini tıklayabilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz