Teknolojik gelişmeleri sizlere aktarırken para kazandıran mobil uygulamalar arasında olan Bounty by Twentify dan bu yazımızda bahsetmiştik. Webrazzi Arena 2015?in şampiyonu olan bu uygulama Türkiye’ de 100 bin kullanıcı sayısını aştı ve yurt dışına açıldı.
Uygulamadan tekrar bahsedecek olursak, şirketlerle kullanıcıları bir araya getiren bu uygulama şirketlerin verdiği görevleri, görevin  10 kilometre  yakınında olan kullanıcılara gösterip onlardan yerine getirmelerini istiyor. Şirketler de bu görev karşılığında kullanıcılara ödeme yapıyorlar.
Türkiye’ de kendini kanıtlayan bu girişim Meksika ve Kanada da aktif olarak çalışmaya başlarken, Güney Afrika ve Ukrayna’ da çalışmaya başlamak için hazırlıklarına devam ediyor.
Bounty by Twentify uygulaması sayesinde şirketler fiyat bilgilerini toplamaktan, reyon kontrolü ve açık hava reklam kontrolüne kadar çok sayıda operasyonel işi kullanıcılara yaptırabiliyorlar. Bu uygulama sayesinde şirketler detaylı saha raporlarına sahip olabiliyor. Bounty nin Türkiye ortakları arasında Avea, Vestel, BKM, Tat, Samsung ve DenizBank gibi büyük şirketlerde yer alıyor.
Şimdiden Kanada’ da 20 bin kullanıcıya erişip kurumsal müşteriler edinen Bounty diğer ülkelerde de benzer rakamlar elde etmek için çalışmaları hızlandırmış. Uygulamanın ülkemizde ciddi başarı elde etti, bakalım uygulama dünya da ne kadar başarılı olacak merakla bekliyoruz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz