Girişimcilik Ekosistemine e-Founder ile Farklı Bir Pencere Açılıyor

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (COMPEC) ve Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) iş birliğinde düzenlenen ilk ve tek dijital girişimcilik etkinliği e-Founder bu sene 28-29 Kasım tarihlerinde online olarak gerçekleşecek.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Peki e-Founder’da neler olacak?

Girişimcilik ekosisteminde birbirinden farklı maceralara sahip seçkin insanlarla bir araya gelerek; günlük hayatının her alanında yer edinmiş girişimciliği keşfedecek, bir girişimcinin hayatını nasıl geçirdiğini öğrenecek, hem de dijital girişimcilik alanına dair güncel konulara farklı bakış açıları yakalayabilirsiniz.

Alanında öncü partnerlerimizin interaktif bir biçimde yapacağı atölye çalışmalarına katılarak girişimcilik ekosistemine bir adım daha yaklaşacak ve deneyimlediklerinizle günlük hayatınızı şekillendirebilirsiniz.

Etkinlik anında farklı birçok kişiyle bir arada bulunarak; eğer arıyorsanız takım arkadaşınızı bulabilecek ve yakında açılacak olan yarışma başvurularına geç kalmadan kayıt olabileceksiniz.

Siz de e-Founder ile girişimcilik ekosisteminde kendini bulmak, unutulmayacak deneyimler yaşamak, girişimci adayları ile buluşmak istiyorsanız linkinden yerinizi ayırabilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz