COMPEC ve BÜYAK işbirliği ile düzenlenecek olan Dijital Girişimcilik yarışması e-Founder,  Pre-MVP ve MVP aşamasındaki dijital girişimlere çeşitli ödüller ve kuluçka imkanı sağlıyor. Kazanan girişime hibe desteği vermesinin yanında finalistlere de geniş yatırımcı ve mentör ağı, eğitimleri ve network imkanları ile ekosistemin içine hızlı bir giriş şansı sunuyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

e-Founder’da dereceye giren takımlar Türkiye’nin en iyi kuluçka merkezlerinden biri olan Albaraka Garaj’a giriş hakkı ve hibe desteği elde edecek. Kazananlar ayrıca Galata Business Angels, Boğaziçi Teknoloji Transfer Ofisi mentörleri ve yatırımcılarıyla buluşma ve Üretken Akademi’nin katkılarıyla 120.000$ değerindeki startup destek paketini kullanma şansı yakalıyor.

Yarışmaya internetten ve günümüz teknolojilerden faydalanan girişimler katılabilir. Günümüzde girişim fikirlerinin büyük çoğunluğu e-Founder kapsamına girmektedir. Yarışmaya ekibinizle ve prototip aşamasındaki fikrinizle katılabilirsiniz. Sadece fikir belirtilerek yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Sen de Pre-MVP ve MVP seviyesindeki girişimini çok daha yukarılara taşımak, Türkiye Startup ekosistemindeki en önemli yatırımcılar ve girişimcilerle tanışmak istiyorsan 21 Şubat’a kadar başvur!

Başvuru : go.efounder.org/yarisma

Detaylar için: efounder.org

Yarışma ile ilgili duyuruları @efounderboun Instagram hesabından takip edebilirsin.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz