Blockchain Summit İstanbul 2017

0
624

Gelecek İçin İlk Adımını At

Teknoloji konusunda büyük çığır açmış olan ve geleceğin teknolojisi olarak görülen Blockchain sistemi, bu yıl ilk defa 23 Kasım 2017’de İstanbul’da teknolojinin sesini duyurmaya hazırlanıyor. Girişimcilere networking ortamı oluşturarak sesini büyük kitlelere duyuracak güçlü bir etkinlik olması planlanan 2017 Blockchain Summit için teknoloji alanında yatırım yapan yerli ve yabancı pek çok markadan katılım talepleri gelmeye başladı.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

2017 Blockchain Summit zirvesinin temel amacı, Türkiye’de Blockchain farkındalığını arttırmak ve bu teknolojiyi geliştirmek. Bu bağlamda, uluslararası alanda neler yapıldığı ve Türkiye’de neler yapılabileceği gibi konuların ele alınması ve Blockchain teknolojisi hakkında fikir alışverişi yapabileceği, mevzuat çalışmalarına yön verebilecek bir platform yaratılması hedefliyor.

BLOCKCHAIN SUMMIT- TEKNOLOJİ ZİRVESİ

23 Kasım 2017’de Wyndham Grand Hotel’de gerçekleştirilecek olan Blockchain Summit zirvesinde, blockchain konusunun önemine vurgu yapan tecrübeli konuşmacılar ve teknolojinin önemini bilen değerli katılımcılar yer alacak. Etkinliğin sadece Türkiye sınırları içerisinde değil yurt dışında da ses getireceği öngörülüyor.

Blockchain Summit’in İstanbul’da gerçekleştirilecek olan bu ilk zirvesinin ana teması “GELECEK” kelimesi; gelecekte Blockchain sisteminin nasıl yaygınlaşacağı, Türkiye’de bu sistemi geliştirmek için geleceğe yönelik ne gibi planların yapılabileceği ve geleceğe bugünden nasıl uyum sağlanabileceği başlıca konular arasında yer alıyor. 23 Kasım’da Wynhdam Grand Hotel’de düzenlenecek olan zirve, Türkiye’nin GELECEK temasını şekillendirerek, geleceğin teknoloji dünyasına, daha bugünden atılmış en büyük adım olmayı hedefliyor.

Etkinliğin Amacı

BLASEA; Blockchain ve Dijital Para Araştırmaları Derneği olarak bizler:

  • Bu yeni teknolojiyle ilgilenen tüm kişi ve kurumları tek bir çatı altında birleştirerek, Türkiye’de Blockchain ve Dijital para konularındaki gerek mevzuat, gerekse yaygınlaştırma çalışmalarının hızla yapılmasını; böylelikle geleceğin teknolojisi olan Blockchain sisteminin Türkiye’de daha çabuk ve daha büyük kitlelerce anlaşılmasını, yaygınlaştırılmasını, araştırılmasını ve geliştirilmesini amaç ediniyoruz.
  • Türkiye’de Blockchain konusundaki yeni edinimlerin, gelişmelerin ve fikirlerin tek bir çatı altında toplanarak daha çabuk yayılmasını, gelişen teknolojiyle doğru orantılı güncellemeler yapılmasını, bilgi kirliliğinin önlenmesini ve teknoloji platformunda sürekli ulaşılabilir olmayı hedefliyoruz.
  • Türkiye’nin 2021 hedeflerine ulaşabilmesini teknolojik olarak katkı sağlamak ve desteklemek adına ülkemizi Blockchain sistemi ve teknolojisi konusunda tüm dünyadaki ana merkezlerinden biri haline getirmek; bunun için gerekli olan tüm çalışmaları yaparak, ülkemizdeki teknoloji yöneticileri ile geniş çaplı bilgi ve paylaşım sağlamak istiyoruz.

Düzenlediğimiz bu ilk Blockchain zirvesinde de, Blockchain sisteminin detaylı tanıtımını yaparak, dünyada Blockchain teknolojisinin kullanım şekillerini irdelemeyi ve Türkiye’de bu süreçte neler yapılabileceği üzerinde değerli katılımcılarımızla birlikte beyin fırtınaları oluşturmayı hedeflediğimiz Blockchain Teknoloji Zirvemize tüm teknoloji şirketlerini, Blockchain konusunu merak eden ve daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen kişileri bekliyoruz.

Etkinlik hakkında detayı bilgi almak için linkini ziyaret edebilirsiniz.

Blockchain Zirversi İstanbul 2017

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz