Doğu Avrupa’nın en büyük Dijital Pazarlama Konferansı –Digitalzone konferansı (eski adıyla SEO zone)– bu sene 21 – 22 Ekim tarihleri arasında Hilton İstanbul Bomonti Hotel’ de gerçekleştirilecek.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Digitalzone Nedir?

Digitalzone, her yıl gerçekleşen uluslararası bir dijital pazarlama konferansıdır. 2013 yılından beri gerçekleşen etkinlik ilk başta SEOzone ismiyle gerçekleşiyordu ve daha çok SEO’ya odaklanıyordu. Yola SEO konferansı olarak başlayan Digitalzone; 2016 yılında 360 derece dijital pazarlama konularını konferansta ele alarak ismini Digitalzone olarak değiştirdi.

Başta Yiğit Konur olmak üzere deneyimini farklı kanallarda paylaşan Zeo ekibi‘ ni bu güzel etkinliği düzenledikleri için HD Tekno Haber ekibi olarak kutluyoruz.

Digitalzone 17′ de Neler Olacak?

Benzersiz Konuşmacılar

Dünyaca ünlü markalarla çalışmış lider danışmanlar, bilgi ve deneyimlerini bu konferansta paylaşıyor.

Network Fırsatları

Digitalzone beşinci yılında, Avrupa’nın seçkin firmalarında çalışan dijital pazarlama profesyonellerini de katılımcılar olarak ağırlıyor.

İkinci Gün Oturumları

Lounge oturumları dahilinde, daha pratik ve aksiyon odaklı oturumlara dahil olma fırsatını kaçırmayın.


Etkinlikte kapsamında yer alacak benzersiz konuşmacılar ve network fırsatları ile dolu dolu geçecek 2 günde Uluslararası Dijital Pazarlamayı deneyimleyebilirsiniz.

Yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda firmanın katılımcı olarak yer alacağı etkinlikte inanılmaz bir networking ortamını görmeniz mümkün.

HD Tekno Haber olarak bizim de yer alacağımız etkinlikte yer alacak diğer yerli firmalardan bazılarını aşağıdaki resimden görebilirsiniz.

Digitalzone 2017 Yerel Katılımcılar

Etkinliğin dikkat çeken bir diğer tarafı da dünyaca ünlü, alanında uzman kişilerin yer alacak olması. Etkinlikte yer alacak konuşmacıları görmek için etkinlik sayfasını ziyaret edebilir ve kendiniz için de yer ayırabilirsiniz.

Etkinliğin önceki yılların özetine aşağıdaki resim üzerinden kısaca bakabilirsiniz.

Digitalzone Gecmis Etkinliklerinde Neler Yaşandı

Etkinliğin tüm programı açıklandığında yazımızı güncelleyeceğiz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz