Türkiye‘ de geçtiğimiz sene bir kaç ay arayla İstanbul’ da iki Apple Store açan Apple, bu kez üçüncü mağazayı açmaya hazırlanıyor. Nerede açılacağı henüz belli olmayan (Bir süredir yeni mağaza için İzmir ya da Ankara konuşulmaktaydı) bu mağaza için iş başvuruları başladı. Apple’ın iş başvuru sayfasına bu linkten ulaşabilirsiniz.
Apple’da çalışmak için birden fazla dil bilmeniz, üniversite mezunu olmanız ve sektörde iş tecrübesine sahip olmanız gibi koşullar aranmakta.
Bugün Apple’ın resmi Türkiye sayfasından yayınlanan iş ilanlarına göre, ”Envanter Uzmanı, Mağaza Lideri, Kurumsal Müşteriler Uzmanı, Pazar Lideri” gibi sıfatlarda yeni çalışanlar aranmakta. İlanlarda herhangi bir yer açıklaması yapılmamış. Açık pozisyonları görmek için ve İş başvuruları için  tıklayın
İş ilanları aşağıdaki gibi.

Apple, Türkiye Mağazası İçin Yeni Çalışanlar Arıyor
Apple, Türkiye Mağazası İçin Yeni Çalışanlar Arıyor

Apple Türkiye’deki kullanıcı sayısını günden güne arttırıyor. Buna bağlı olarak,  özellikle teknik destek konusunda İstanbul’daki Apple Store’larda inanılmaz bir yoğunluk var. Görünüşe göre, Apple’ın Türkiye’deki mağaza zincirini genişleyeceğe benziyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz