ClearView Gestures adındaki Android uygulaması teknolojinin hayatımıza getirdiği kolaylıklardan bir tanesi olmaya aday bir uygulama. ClearView Gestures adındaki uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Bu araç sayesinde herhangi bir uygulamayı başlatmak, arama yapmak veya toplu bir metin mesajı göndermek için şekil çizmeniz (Squiggle) yeterli.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

ClearView Gestures de bir kısa yol tanımlamak için aynı şekli üç defa çizmeniz bekleniyor, ardından bu şekli herhangi bir uygulamayı başlatmak ya da arama yapmak gibi bir eylem ile ilişkilendirebiliyorsunuz. Daha sonra ClearView’ i başlattığınızda aynı şekli çizmeniz yeterli olacaktır. Uygulamayla mesaj gönderme, arama yapma, Bluetooth ya da WiFi açma, flaşı yakma, internet sitelerine bağlanma ya da özel bir ayarı aktif etme gibi işlemleri yapabiliyorsunuz.

clear-view-gestures-exmp

Çok kolay bir kullanıma sahip olan uygulama kullanıcılara kısa yollar ya da davranışlar belirlemeniz için birçok seçenek sunuyor. Kaydettiğiniz şekille  çizdiğiniz şekil aynı olmasa da çok benzer bir çizimi bile uygulama tanıyabiliyor.

Uygulamanın bir üst versiyonuna 1 dolar ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Eğer sık sık aradığınız numaralara, sürekli kontrol ettiğiniz email gibi servisler ya da Twitter benzeri sosyal medya platformlarına kısa sürede erişmek istiyorsanız ClearView Gestures uygulaması bunlar için ideal. Alışılması halinde genel kullanımı ciddi anlamda hızlandıracak bir uygulama olan ClearView Gestures hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz