Aklı fikri mobil olan üniversite öğrencileri için Yapı Kredi FikriMobil yarışması düzenliyor.
Mobil ve teknoloji dünyasına ilgi duyan tüm Üniversite/Yüksek Lisans öğrencilerinin başvurabileceği bu yarışmaya, FikriMobil web sayfasında bulunan başvuru formunu doldurarak katılabilirsiniz.
Ön değerlendirmeler fikrin özgünlüğü, takımın yetkinliği ve fikrin uygulanabilirliği kriterlerine  göre yapılacaktır.
Fikriniz ile ilgili mümkün olduğu kadar detaylı içerik paylaşmak ve başvuru formunu eksiksiz doldurmak şansınızı arttıracaktır. Katılımcılar ilan edilen bağımsız jüri tarafından değerlendirilecektir.
Uygulama fikrinizi dilediğiniz mobil teknolojileri kullanarak geliştire bileceğiniz gibi, finansal teknolojiler kategorisinde uygulama geliştirecek ve finalde beğeni alacak projelere Yapı Kredi tarafından özel ödüller verilecektir.
Finansal Teknolojiler kategorisinde yazılmış ve finalde jüri tarafından beğeni alan projeye Yapı Kredi Finansal Teknoloji Özel Ödülü ve 10.000 TL verilecektir. Kazanana Silikon Vadisi seyahati sağlanacaktır. İkinci projeye 15.000 TL, üçüncüye 5.000 TL verilecektir.

FikriMobil Yarışması Ödülleri
FikriMobil Yarışması Ödülleri

Bunların yanında beğenilen projelere Microsoft Özel Ödülleri , IBM Özel Ödülleri, Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi Özel Ödülü ve UxIstanbul Özel Ödülü verilecektir.
Jüri de çok saygın isimler bulunmakta. Başta Yapı Kredi Genel Müdür Vekili Niccolo Ubertalli, Yapı Kredi Bilişim Teknolojileri ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Cahit Erdoğan, Yapı Kredi Alternatif Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan ve Yapı Kredi CiO’ su Cengiz Arslan bulunmakla.
Ayrıca; Koç Üniversitesi Rektör Yardımcısı, ODTÜ Rektör Yardımcısı, İstanbul Teknik Üniversitesi Teknokent Genel Müdürü, Microsoft Türkiye Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı, IBM Türkiye Ülke Teknoloji Lideri ve gazeteci Serdar Kuzuloğlu bulunmaktadır.
Mentorlarda ise, yine Yapı Kredi , Koç Ünversitesi , Microsoft Türkiye , ODTÜ Teknokent, IBMAppcentOBSSIMobileCode‘ dan bir çok ünlü isim bulunmakta.
Yarışmaya katılım ücretsizdir. Her katılımcı yarışma için geliştireceği projenin masraflarından kendisi sorumludur. Final ve Ödül Töreni etkinliği için İstanbul dışından katılacak finalistlerin ulaşım ve konaklama masrafları Yapı Kredi tarafından karşılanacaktır. Kişisel harcamalar yarışmacıya ait olacaktır.
Aklınıza takılan her türlü soru, yarışma takvimi, ödüller ve daha detaylı bilgi ve başvuru için fikrimobil.com ?a tıklayın.
Başarılar.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz