Elektrikli ev aletleri üreten firma kendisini uygun fiyatlı ve yüksek donanımlı akıllı telefonlar üreten bir şirket olarak tanıtmıştı. Özellikle de Çin pazarında önemli bir başarı elde eden Xiaomi, oldukça iyi satışlar elde etmektedir.
En yakın rakipleri olan Apple ve Samsung ise firmanın zorlu bir mücadele vermesine neden olumaktadır. Bakalım şirketin en çok güvendiği akıllı telefonlarından bir olan Redmi Note 8’i kaç kişi satın aldı.

 

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Hızlı değişim yaşayan akıllı telefonlar her yıl yenileniyor. Apple bir sene çentik kullanırken, ertesi yıl yeni bir ekran modeline geçebilmekte.Xiaomi firması da yine aynı şekilde her yıl yeni modeller deneyebiliyor. Hem tasarım hem de donanım açısından yeni olarak kabul edilebilecek Redmi Note 8 modeli 30 milyondan fazla satış ile rekor kırmayı başarmıştı.

Xiaomi şu anda iPhone 11 modelleri ile yarışımaktadır. En çok satan akıllı telefonlar içerisinde yer alan iPhone 11 ve iPhone Pro gibi modeller şirketi geçmiş durumda. Galaxy A10 ve A20 gibi modeller ise yine Xiaomi ile rekabet halinde olan modeller içerisinde yer almaktadır. Türkiye fiyatı 1800 TL civarlarında olan bu akıllı telefon modeli, bizce de iyi bir satış yakaladığını düşünüyoruz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz