Bir uygulama geliştirirken, web sitesi tasarlarken ya da bir blog yazarken en çok ihtiyaç duyabileceğimiz kaynak resim.
Resimler yazıdan öteye çok şey ifade ettiğinden ve kullanıcının dikkatini çektiğinden; en gözde tasarımlar en güzel resimlerle yapılıyor. Bu yazı setimizde ihtiyaç duyabileceğiniz resimleri nerelerden indirebileceğiniz, ilgilendiğiniz konu ile ilgili arama yapabilmek vasıtasıyla resim bulmanızı, tasarımlarınız için en güzel resimleri, en güzel arka plan resimlerini bulabileceğiniz bir kaç kaynak tanıtımını yapmak istiyoruz.
Resimleri Nereden İndirebilirsiniz?
Bu konu ilgili en güzel kaynak resim tutan bloglar. Bu blogları takip ettiğinizde az ama öz; çok sayıda resim bulmanız mümkün. Resim paylaşan blogların listesi: (Yazıyı yazdığımız anda bloglarda yer alan resim sayısını da yanında gösteriyoruz)

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam


Resim ararken tüm blog’lara tek tek bakmanıza gerek yok. Tüm bu blog’larda yer alan resimleri tek bir çatı altında toplayan ve aradığınızda size bedava sunan Stock Photos sitesine bakabilirsiniz.
Stock Photos gibi Resim Arama Motorları mevcut. Bu resim arama motorlarını kullanarak istediğiniz resimleri çok rahat bulabilirsiniz. (Resim arama motorları listesi)

Resim Arama Motoru
Resimlerin yanından tasarımda kullanmak üzere ikonlar çok önemli. Milyonlarca ikonun yer aldığı ve bedava indirip kullanabileceğiniz kaynakların listesi. (İkon tutan kaynaklar)

Kullanılabilecek İkon'lar
Arka plan resimleri bulabileceğiniz kaynaklar:

Arka Plan Resmi

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz