IMMERSIT  kullanıcılara güzel bir haber var,  güncel teknoloji artık koltuklarda. Evimizde otururken sinema filmlerinin heyecanını birlikte yaşayacağımız capcanlı koltuklar geliyor.

Sit And Immerse Yourself” sloganıyla yola çıkan, Paris merkezli IMMERSIT firmasının uzun zamandır üzerinde çalıştığı, simülasyon keyfini oturma odanıza taşıyacak olan 4 boyutlu koltuklar ağustos da kullanıcıların beğenisine sunulacak.
Immersit konsept olarak 4DX?e benzer sinema sistemleri üretiyor.
Ağustos da gelecek bu deli dolu koltuklar aktif hava pompalı dört pnömatik ayakla gelecek. On santimlik hareket kabiliyeti olan bu ayaklar bağımsız olarak öne ve arkaya eğilebiliyor, yükselip alçalabiliyor, titreyebiliyor, yanlara doğru yatabiliyor.
Piyasaya çıktığında 500 kg yani ortalama 4-5 kişiye kadar destek verebilecek bir yapıya sahip.  A’dan Z’ye her kesim sinemasevere dokunabileceklerinin farkına olan şirket yöneticileri fiyatlandırmayı buna göre yapacaklarının sinyalini veriyor.
Şirketin CEO su Valentin Fage bu harika koltuğun fiyatının karşılanabiliyor olacağını umuyor, e tabi biz de öyle 🙂
Evimizde, oturma odamızda, 4 boyutlu eğlence için gerçek bir alana sahip olabileceğiz. Yıllardır yerinde sabit duran kımıldamayan heyecanımıza ortak olmayan koltuklarımız gidiyor, hareket simulasyonlarıyla eğlenceyi odamıza getiren yeni konsept ev sineması geliyor

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz