2012 yılından beri düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası‘ nın bu yılki İstanbul etkinliği 3-4-5 Aralık tarihlerinde Harbiye’ de yer alan İstanbul Kongre Merkezi‘ inde düzenlenecek.
Farkındalık yaratacak fikirlerin paylaşıldığı ve konularında uzman konuşmacıların katılımıyla gerçekleşecek etkinliğe bu yıl da  bilim,teknoloji, inovasyon, tasarım, e-ticaret, girişimcilik, sıra dışı kadınlar, sinema, akıllı kentler, nanoteknoloji, müzik, tıp ve iş dünyasının dünya çapındaki yerli ve yabancı uzmanları katılacak.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=wMpLAxtm0FA
Türkiye’ de herkesin hayatına dokunan inovasyon fikirlerinin paylaşılacağı etkinliğin kayıtları başladı. Ücretsiz olan ve birçok yerli ve yabancı konusunda uzman kişilerin konuşmacı olarak yer alacağı Türkiye İnovasyon Haftası 2015 İstanbul etkinliğinde bu yıl Hollanda da “partner ülke” olarak yer alacak.
En inovatif şirketleri seçmek için düzenlenen İnovaLİG‘ in finali de bu etkinlikte yapılacak. Aynı zamanda ilk kez düzenlenecek ve uluslarası olacak olan Global Imp3rove ödül töreni de Türkiye İnovasyon Haftası 2015 kapsamında yapılacak.
Katılımcılara çok faydalı olacak deneyimlerin beklediği ve Türkiye’ de teknolojiye yön veren kurumların sponsor olduğu etkinlik hakkında detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.  Etkinliğe gitmeden kayıt yaptırmayı unutmayın.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz