İzmir’ de Otobüs, İzban ve Metro saatlerinden bakiye sorgulamaya, haberler ve duyurulardan akıllı duraklara kadar birçok özelliği bulunan uygulama İzmir Eshot Windows Phone uygulaması yayınlandı.
Kısa bir süre önce kendi okulunun yemekhanesi için DEU Yemek uygulaması çıkaran Onur Çelik, İzmirlileri sevindirecek yeni bir uygulamasını daha duyuru.
Eğer Windows Phone telefon kullanıyorsanız; İzmir için Windows Store? daki en gelişmiş seyahat uygulaması İzmir Eshot’ u kullanmaya başlayabilirsiniz.
İzmir Eshot uygulaması içerisinde otobüslerin ulaşım saatlerinin yanı sıra size ek özelliklerde sunuyor.
Haberler ve Duyurular kısmına otobüsler ile ilgili aksaklıklar, hat düzenlemeleri gibi konularda anından haberdar olabilirsiniz. En Yakın Bayi özelliği ile konumunuza yakın olan kart doldurma birimlerini harita üzerinde listeleyebilirsiniz. Mahmut Kaptan isminde ki şoförünüze sesli komut vererek dilediğiniz otobüsün ulaşım saatini görüntüleyin.
Sesli komut özelliği sadece İngilizce dili destekliyor. Örneğin 10 numaralı hatın bilgileri için sesli komut olarak cihaza ?ten? demeniz gerekiyor.
Akıllı durak özelliği ile bulunduğunuz durağın numarasını girerek, durağa yaklaşan otobüsleri görebilirsiniz.
Şuan için geliştirme aşamasında olan Bakiye Sorgulama servisi ise de kartınızda ne kadar bakiye kaldığını görebileceksiniz.
Otobüs saatlerinin yanı sıra İzban ve Metro seferlerine de kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir seyahat uygulamasına bugünden başlayarak merhaba diyebilirsiniz.
İzmir’ de toplu taşıma araçlarını kullananlar için geliştirilmiş, en çok servise sahip uygulama.
İzmir Eshot Windows Phone uygulamasını indirmek için linkini tıklayabilirsiniz.
Uygulamanın geliştiricisi Onur Çelik ile ilgili bilgi için LinkedIn profil sayfasına göz atabilirsiniz.

Onur Çelik
Onur Çelik

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz