Samsung’ un aldığı yeni patentler; önümüzdeki dönemlerde yuvarlanabilen ve katlanabilen akıllı telefonların hayatımıza gireceğinin bir göstergesi.
Teknoloji devleri yenilikçi bir ürün çıkarmadan önce genelde patent alma yoluna gidiyor. Bu hem ürünlerini rakiplerine karşı koruma altında alıyor hem de takipçilerinde / müşterilerinde merak uyandırıyor.
Samsung’ un akıllı telefonlar için almış olduğu yeni patentler; kullanıcı tarafından gerçekten merak uyandıracak cinsten. Bu yeni patentlerle birlikte Samsung; yuvarlanabilen ve katlanabilen akıllı telefonlar çıkaracak.

2013 yılında yayınlan yukarıdaki YouTube videosunda bu teknolojinin geleceğinin haberi verilmişti. Bu yeni teknoloji Samsung ile hayata başlayacak gibi görünüyor.
Samsung yeni patentte OLED ekran kullanacak. Ekranlar çok esnek olacak. Esnek LCD ekranları bu telefonlarda görmeye başlayacağız.
Şimdilik sadece patent alınmış durumda. Bu yeni nesil telefonların ne zaman aktif bir şekilde piyasaya çıkacağı bilinmiyor. 
Aşağıdaki galeride yeni nesil telefon patentlerine bakabilirsiniz.

Samsung’ un yeni aldığı Katlanabilen ve Yuvarlanabilen akıllı telefon patent‘i ile ilgili detaylı bilgi almak için linkini ziyaret edebilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz