Markafoni Private Shopping kavramının öncülerinden bir şirket. Yeni girişimleri de İstanbul‘ da fiziksel mağaza açarak perakende satış anlayışına yeni bir pencere açmak istiyorlar. Fiziksel olarak açacağı mağazalar başlangıçta iki mağaza ile başlayacak. Bunlardan biri Avrupa yakasında Zorlu Center AVM‘ de diğeri de Anadolu yakasında İdealtepe‘ de olacak.
Konum olarak iki tarafta da çok merkezi noktalar seçilmiş. Hatta Zorlu Center‘ a girmeden mağazanın açılacağı reklamları görebilirsiniz. Zorlu Center‘ da metro girişinin sağ tarafındaki dükkan seçilmiş ve metrodan giriş yapan insanlar direk Markafoni reklamı ile karşılaşıyorlar.
Zorlu Center‘ da ki bir diğer ilginç detayı ise Bukoli teslimat noktasının da yanında olması. Bu iki şirket birlikte çalışacaklarını duyurmuşlardı. Bu işbirliğinin ilerleyen zamanlarda daha farklı boyutlara taşınacağı anlamına gelebilir. Ancak bunları mağazalar açıldıktan sonra anlayabileceğiz.

Bukoli Zorlu Center Teslimat NoktasıBukoli Zorlu Center Teslimat Noktası
Bukoli Zorlu Center Teslimat Noktası

Anadolu yakasındaki mağaza ise sahil yolunda outlet ve alışveriş mağazalarının olduğu açık alışveriş alanı sırasında. Dışarıdan görüldüğü kadarı ile mağazalar tamamlanmak üzere gibi. Bakalım Markafoni bu yeni perakende stratejisi ile yeni bir soluk getirecek mi?
 
Mağazaların ilk resimlerini aşağıda görebilirsiniz.

 

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz