pcdepo.com Günlerdir Aldığı Siparişleri Göndermiyor!

0
579

Ülkemizde popüler alışveriş sitelerinden olan pcdepo.com bugünlerde müşteri mağduriyetleriyle anılıyor. Müşteriler ürünlerin ödemesini yapmasına ve günler geçmesine rağmen ürünlerinin hala kargoya verilmediğini söylüyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

pcdepo.com internetten alışveriş yapmak istediğimizde arama sonuçlarımızda yer alan online alışveriş sitelerinden bir tanesi. Norma Bilgisayar Dış Ticaret Şti. olarak e-ticaret hizmeti veren site bugünlerde pek de güzel anılmıyor. Müşteriler haftalar öncesinden sipariş vermelerine rağmen hala ürünlerinin kendilerine ulaşmadığını söylüyorlar.

Ciddi paralar verip sipariş verilen kredi kartı ya da havale ile ödemeleri yapılan ürünler hakkında şirketten de bir açıklama gelmiş değil. Şirkete yapılan ziyarette de hem şirketin ofisinin hem de deposunun kapalı olduğu ortaya çıktı. Olayın sosyal medyada duyulmasının ardından müşteriler şirketin ürünlerin paralarını alıp ortadan kaybolduğunu düşünmeye başlamışken şirket müşterilere bir mesaj gönderdi. Şirket müşterilere paralarını ödeyeceğine dair bir mesaj gönderdi.

pcdepo-mesaj

İlerleyen zamanda yapılan bir açıklamada ise firma kur farkından dolayı fiyatlarda büyük fark oluştuğunu, kur farkının ödenmesi halinde ürünlerinin gönderileceğini aksi takdirde paraların iade edileceğini bildirmiş.

 

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz