Çok sıklıkla olmasada insan bazen cüzdanını çıkarken almayı unutabilir. Ancak telefonunu unuttuğu çok da görülmez. Türkiye‘ de çoğu bankanın mobil uygulamaları sayesinde (DenizBank fastPay, Garanti GSM No’ ya havale) cüzdanınız yanınızda olmasa bile ATM lerden para çekebilirsiniz.
Ancak herkesin bu bankalarla doğrudan ilişkisi olmayabilir. İşte bu noktada PayAnywhere yeni bir mobil çözüm ile karşımıza çıkmakta.
PayAnywhere bu uygulamadan önce küçük işletmeler için kredi kartı okuyup karttan para çekip ödeme yapılabilen bir sistemi hayata geçirmişti. Bununla birlikte bu readerla Eylül ayından itibaren Apple Pay üzerinden de ödeme yapılabilecek.
PayAnwhere Eylül ayından itibaren işletmeler için Apple Store da satılabilir olacak. Bundan önceki yeni cihazlarda yaptığı gibi Apple PayAnywhere kart okuyucusunu ülke bazlı bir satış programıyla sunacaktır.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

2 YORUMLAR

  1. Aslında daha önce tanıtımı yapılan coin var. cüzdandaki tüm kartları barındıran bir kart. Kullanımı yaygınlaşırsa cüzdana çok gerek kalmaz. Türkiyede bir ara tüm kartları (kimlik, ehliyet, kentkart, vb vb) bir kartta toplama projesi vardı. o da tamamlanırsa cüzdan baya baya hafif kalır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz