Tüm dünyada mobil uygulamalara büyük bir ilgi var. Haliyle birçok kişi geniş kitlelerce indirilen bir mobil uygulamanın sahibi olmak istiyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Aklında iyi bir uygulama fikri olanlarsa nasıl uygulama yapacağının izini sürüyor. Yazılımcıysanız belki işiniz daha kolay. Peki kod bilmeyenler mobil uygulama geliştiremez mi? Elbette geliştirebilir.

MobiRoller kendi kendinize mobil uygulama yapmanız için size son derece gelişmiş bir platformun kapılarını aralıyor. Birkaç adımda siz de kendi mobil uygulamanızı geliştirebilir ve fırsatlarla dolu mobil uygulama dünyasına katılabilirsiniz.

Koda Gerek Yok!

MobiRoller ile kod bilgisi olmaksızın dakikalar içerisinde ister iOS ister Android uygulama yapabilirsiniz.

Hem iOS hem Android’ e Uyumlu Native (Doğal) Uygulamalar

MobiRoller’ la hazırlanan uygulamalar, native (doğal) uygulama özelliğine sahiptir. Bu durumda mobil uygulamanız sistemle aynı dilde yazılmış demektir. Bu sayede uygulamanız daha hızlı, güvenilir ve tutarlı çalışır. Native uygulamalar kullandığınız cihazların donanımsal ve yazılımsal bütün fonksiyonlarına erişmenizi sağlar. Size de native uygulamanızın kalitesini ve saygınlığını yaşamak kalır.

Ücretsiz APK Üretimi

MobiRoller, APK üretme ve indirme için kullanıcılarından herhangi bir ücret talep etmez.

Gelişmiş Modüller

MobiRoller’ da değişik ihtiyaçlara yönelik 29 farklı aktif modül tasarlanmıştır. Bu modüller yardımıyla ürün kataloğundan formlara, haber ve duyurulardan haritalara, fotoğraf galerisinden sosyal medya bağlantılarına kadar çeşitli içeriklere uygulamanızda yer verebilirsiniz.

MobiRoller ile Mobil Uygulamanı Kendin Yap!

Fark Yaratan Özellikler

Mobil uygulamanızla yapabilecekleriniz, kullanıcılarınıza ve size en iyi deneyimi yaşatmak üzere tasarlanmıştır. Uygulamanız aracılığıyla kullanıcılarınıza anlık bildirim gönderebilir, onları yenilikler ve kampanyalarınız hakkında bilgilendirebilirsiniz. Bu, kullanıcılarınızla etkileşiminizi ve onların uygulamayı kullanma sıklığını arttıracağı için son derece önemlidir.

Farklı tasarım şablonlarıyla uygulamanızın görsel gücünü arttırabilir, çoklu dil desteğiyle ise uygulamanızın farklı dillerde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil. Mobil uygulamanızda reklam yayınlayarak reklam geliri sağlayabilir, gelişmiş istatistik özelliği ile uygulamanıza ilişkin kullanım bilgilerini analiz edebilirsiniz.

MobiRoller ayrıca size tek üyelikle birden çok uygulama yapma olanağı da sağlar. Böylece farklı uygulamaları tek bir platformdan yönetebilirsiniz.

Ücretsiz Deneme

Kredi kartı bilgisi vermeden hemen üye olup platformu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar

MobiRoller kullanıcılarına ücretsiz uygulama yapma fırsatı verirken aylık 9.99 dolardan başlayan fiyatlarla daha kapsamlı uygulamalar geliştirme olanağı da sunar. Uygulamanızın ihtiyaç duyduğu çeşitli özelliklere göre farklı üyelik paketlerini seçebilir ve aklınızdaki fikirleri hızla hayata geçirebilirsiniz.

Neden MobiRoller?

MobiRoller, Türkiye’ deki kendi kendine mobil uygulama yapma platformları arasında 1.sırada. %100 yerli sermayeyle kurulmuş ve verdiği %100 Türkçe teknik destek ve arayüzle rakiplerinin arasından sıyrılıyor. Yurt dışına açılmış bir ‘app maker‘ olarak da başarısını bir üst düzeye taşıyor.

120.000′ den fazla kullanıcısı olan MobiRoller’ la bugüne kadar 80.000′ nin üzerinde mobil uygulama geliştirildi. Üyelerinin aylık reklam geliri 50.000 dolar ve üyeler tarafından gönderilen aylık anlık bildirim sayısı 110 milyonun üzerinde.

Hızlı, Pratik, Güvenilir!

MobiRoller’ ı birkaç kelimeyle anlatın deseler kesinlikle bunları seçerdik.

Hızlı: Kod bilmeyenler için kullanımı son derece kolay bir site hazırlayan MobiRoller, 5 dk. gibi kısa bir sürede mobil uygulama sahibi olmanızı sağlıyor.

Pratik: İçerik oluşturmak ve ek özelliklerle uygulamanızı zenginleştirmek çok kolay.

Güvenlik: Tüm bilgileriniz en güvenilir bulut altyapısı sayesinde korumamız altında.
Mobil, içinde sayısız fırsatı barındıran yenilikçi bir dünya.

Mobil uygulama yapmak ise bu dünyaya dahil olmak için en iyi yollardan biri. Bu yolda size yardımcı olacak, gelişmiş bir platform arıyorsanız siz de hemen bugün MobiRoller’ a üye olup kolayca kendi mobil uygulamanızı yapmaya başlayabilirsiniz.

MobiRoller ile Kodlama Bilmeden Mobil Uygulama Yap

 

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz