Apple‘ ın ritüel haline gelmiş Eylül ayı yeni telefon tanıtımlarını değiştirerek yakın zamanda piyasaya yeni bir telefon süreceği haberini sizlerle paylaşmıştık. Önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek bu yeni  iPhone 5se modeli üç farklı renkle satışa sunulacak.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Apple son iki yıldır satışa sunduğu telefonlarda büyük ekranlar tercih ediyordu. Ancak 4 inç ten daha büyük telefon kullanmayı istemeyen kullanıcıların sayısını da göz önünde bulunduran Apple, bu kullanıcıları tekrar kazanmak için 4 inçlik iPhone 5se yi satışa sunmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız haberle bu yeni telefon hakkında ortalıkta dolanan dedikoduları sizlerle paylaşmıştık. iPhone 6 nın donanımının kullanılacağı düşünülen telefonun üç farklı renk seçeneğiyle geleceği düşünülüyor. Renklere deyinecek olursak gümüş, uzay grisi ve genel de kadın kullanıcıların çok hoşuna giden pembe renkleri olacak.

Apple bu ara model sayesinde küçük telefon seven eski kullanıcılarının ne kadarını geri kazanabilecek, fiyatı ne kadar olacak satış rakamları nasıl olacak zamanla sizlerle paylaşacağız.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz