Türkiye?nin en yeni ve iddialı startup’ larından olan Getir, yetenekli ve cin fikirli çalışma arkadaşları kazandırmak amacıyla düzenlenecek olan 48 saatlik bir hackathon düzenliyor.
Getir’ in düzenlediği hackathon’ a katılma için kaydolmanız yeterli olacak. Hackathon’ un içeriğine değinecek olursak, etkinlikte katılımcılara verilen konuya uygun projeyi  backend de Node.js, MongoDB ve Redis gibi yeni teknolojilerini kullanarak, frontend de ise iOS / Android mobil uygulamaları kullanarak hazırlamaları isteniyor.
Hackathon’ a isteyen grup olarak başvurabilirken isteyen tek başına da katılabiliyor. İsteyenler düzenlenecek olan tanışma partisine de katılabilecekler.
Hackathon da direk Getir’ le alakalı bir uygulama yapılması isteneceğinden etkinliğe gitmeden Getir’ i biraz kurcalamak katılımcılar için çok  faydalı olacaktır.
Katılımcılardan başarılı bulunanlar Getir ekibiyle çalışma fırsatı da yakalayacaklar. Yani bu etkinliğe gidip derece alamadım diye üzülmenize gerek yok, eğer sizi beğenirlerse iş teklifi almanız garanti gibi görünüyor.
Tabi etkinlikte dereceye girenleri de ödüller bekliyor. Birinciye 3 bin TL, ikinciye 2 bin TL, üçüncüye ise bin TL lik hediye çeki verileceği etkinlik 19-21 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek.
Daha detaylı bilgiye etkinliğin sitesinden erişebilirsiniz.
Etkinliğe buradan katılabilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz