Akıllı içerik, içerik kampanyanızdan beklentileriniz doğrultusunda, hedef kitleniz ile sizi istediğiniz mecralarda buluşturan içeriklerdir. Akıllı içerik üreten önemli girişimlerden biri icerikmatik.com.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Akıllı içerikler uzman yazarlar tarafından, mecra ve hedef kitle seçiminiz göz önünde bulundurularak, özel içerikmatik teknolojileri ile optimize edilerek oluşturulur ve müşterisine sunulur.

İçerikmatik.com Nedir? Sistem Nasıl İşliyor?

İçerikmatik müşterileri için özel içerik çözümleri sunan bir içerik üretim platformudur.

Kategorilerinde uzman yazarlar tarafından en doğru optimizasyon yöntemleri ile üretilen akıllı içerikler, müşterilerini hedef kitleleri ile buluşturmaktadır.

Akıllı içerikler tüm üretim süreci boyunca birçok analiz aracı ile test edilmektedir.

İçerik ihtiyacınız hangi hacim ve periyotta olursa olsun, içerik stratejistleri tarafından oluşturulan iş planı sayesinde ihtiyaçlarınıza hızlı, kaliteli ve sürdürülebilir çözümler oluşturuluyor.

İcerikmatik.com ile ilgili güncel rakamlara baktığımızda; şuan sistemde 938 yazar var ve şimdiye kadar 32.158 özel içerik üretilmiş. İşin önemli taraflarından biri de üretilen içeriklerin yüzde 95′ i müşteri tarafında herhangi bir revizyon talebi gelmeden kabul edilmiş.

Akıllı içerik üretme platformu icerikmatik.com hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için linkini ziyaret edebilirsiniz.

İçerikmatik.com Nasıl Çalışıyor

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz