18 – 20 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Google I/O etkinliğine katılamayanlar için harika bir çözüm GDG İstanbul ekibinden geliyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Eğer etkinliğe gidemiyorsanız, etkinliğin havasını biraz daha derinden hissetmek için GDG İstanbul Ekibi ile birlikte, tüm süreçleri canlı olarak izleyebilirsiniz.

Google I/O 2016 konferansına katılmak istemez miydiniz ?

“Gidemediğiniz için üzülmeyin. Gelin konferans canlı yayınını beraber izleyelim.

İstanbul’dan harika developerlar ile Google I/O konferansı deneyimini gelin beraber yaşayalım. San Francisco’da sabah 9’da başlayacak olan konferansı canlı izleyeceğimiz için etkinliği akşam yapmak durumundayız. Aksam 8’de başlayacak olan canlı yayın için 18:00’de Google İstanbul Ofisinde buluşuyoruz.

Etkinlik 100 kişilik bir katılımcı sınırına sahip ancak kayıt sırasına göre değil etkinliğe gelme sırasına göre içeri alacağız.

Google I/O konferansını beraber izlemek dışında geçtiğimiz ay duzenlediğimiz Android For Beginners Study Jam etkinliğinin değerlendirmesi de yapılacak. Yapılan birbirinden güzel Android projelerinin kısa sunumları ve Study Jam sertifika dağıtımlarını yapacağız. Bunun yanında mümkün olursa I/O etkinliğine giden Gdglerimiz ile canlı bağlantı kurup onlardan oradaki atmosferi de dinleyeceğiz.

Geçen seneki etkinliğimiz hakkında bilgiye linkten ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olması durumunda veya etkinliklerimizden haberdar olmak için slackte bize katılabilirsiniz.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için linkini ziyaret edebilirsiniz.

GDG İstanbul Google I/O 15 Extended Etkinliği

Etkinlik nerede gerçekleşiyor?

Tekfen Tower Google Ofisi

Tekfen Tower Büyükdere Caddesi No: 209 Kat:9 34394 İstanbul

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz