Google bugün bizleri şaşırtarak, partneri TP-LINK‘ in de yardımlarıyla yeni routerı OnHub‘ ı satışa sundu. 199.99 dolardan satışa sunulan router yola çıkış amacı bugüne kadar routerlarda yaşanan sorunların yaşanmayacağı sözü vermesi. Wifi bağlantısının yavaşlaması, video izlemede yaşanan stream sorunları, düzeltmek için bağlantıyı koparıp tekrar bağlanma gibi sorunları ortadan kaldıracağını söylüyor.

Google OnHub İnsanlarla Konuşuyor
Google OnHub İnsanlarla Konuşuyor

 
Google aynı zamanda yepyeni bir Wifi tecrübesi sunacağını belirtiyor. OnHub router ile çok daha hızlı, güvenli ve de kullanımı kolay bir Wifi kullanımı olacağı öngörülüyor. Aynı zamanda yeni güncellemeler olduğunda OnHub router bunları otamatik olarak yapabilecek.
Tahmin edilmesi güç olmayacak, elbette OnHub router Android ve IOS da mevcut olan bir mobil uygulama ile kontrol edilebilecek. Kullanıcılar bağlantı sorunlarını, sistemdeki aktif kullanıcıları rahatlıkla görebilecekler.
 
Şuan için sadece A.B.D. de satışa sunulan OnHub yakın zamanda tüm dünyaya yayılacaktır. Google OnHub‘ ı iki renk seçeneği ile satışa sunmakta.
Google OnHub Satış Fiyatları
Google OnHub Satış Fiyatları

 
 
 

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz