GDG İstanbul yaz molasının ardından aylık etkinliklerine devam ediyor.
GDG İstanbul Ağustos Ayı Etkinliği 22 Ağustos tarihinde 14:00-18:00 saatleri arasında ITU Arı Teknopark’ta düzenleniyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Etkinlik Açıklaması – Konuları ve Konuşmacıları

Google?ın 2008?den beri düzenlediği ve yeni teknolojileri açıkladığı developer konferansının ardından, konferansı San Francisco Moscone?de izleyen arkadaşlarımız ile bir araya gelip, yenilikleri konuşalım ve konferans perde arkasındaki deneyimleri aktaralım istiyoruz. Sizi de bekleriz.
What’s new in Android (Said Tahsin Dane)

Android M, Google Play Services ve Android Studio 1.3 ile gelen yenilikleri bir oturuma sıkıştırmaya çalıştığım, bilgi dolu bir sunum olacak. Daha iyi uygulamalar nasıl yazarız, Android programlamayı bir anda nasıl kolaylaştırabiliriz beraber öğreneceğiz.

What?s new in Polymer 1.0 (Salim Kayabaşı)

Polymer 1.0 uzun bir süre sonrası Google I/O 2015?te yayınlandı. Neler değişti ve performans değişiklikleri nasıl hep beraber görelim.

Google I/O 2015: What?s new? (Caner Yıldırım)

Project Soli, Project Jacquard, Project Vault
Brillio
Cardboard 2.0
Project Jump
Google Photos

Aylık etkinliklerde farklı konuşmacılara yer vermek isteyen GDG’ de konuşmacı olmak istiyorsanız  info@gdgistanbul.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Kısa Bir Not : GDG Ekibinin önemli isimlerinden Murat Yener ve Eşi Nilay Coşkun Yener bundan sonra Amerika’da yaşamaya karar verdiler. Kısa vadede katılacakları son GDG İstanbul etkinliği olabilir. 
GDG İstanbul

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz