Hyundai; İngiltere’ de hayata geçireceği ,Click to Buy adını verdiği yeni sistem ile araç satış işlemlerini internet üzerinden tamamlayacak.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Click to Buy; Hyundai’ nin İngiltere’ de araçlarını internet üzerinden alma sistemi.

6 Ocak 2017 tarihinde yayına başlayacak yeni girişim ile Hyundai’ den bir araç almak; kullanıcı dostu bir arayüzle çok basit bir hale gelecek.

Click To Buy sisteminde Hyundai’ nin tüm modelleri eklendiğinde, pazarlığa sebep olacak özellikler ortadan kaldırılacak, pazarlığa yer bırakmayacak şekilde net bir fiyat üzerinden araç satın alma işlemi gerçekleştirilecek.

6 Ocak’ ta Click To Buy yayına başladığında Hyundai’ nin sadece i10, i20, i30, Tucson ve Santa Fe modelleri satılacak. Diğer modeller (zamanla hepsi) yavaş yavaş sisteme dahil olacak.

Bu sistemle birlikte akşam evinizde internet başında takılırken; beş dakikadan daha kısa bir süre içinde araç satın alabileceksiniz.

Aracı aldıktan sonra; isterseniz belli bir ücret karşılığında evinize kadar getirilecek, kapınızda teslimi yapılacak.

Hyundai İngiltere’ nin Genel Müdürü Tony Whitehorn;  müşterileri iyi dinlemelerinin ve anlamalarının bir sonucu olarak bu girişimi başlattıklarını ve önümüzdeki dönemlerde daha güzel servisleri hayata geçireceklerini, Click To Buy’ a yeni özellikler ekleyeceklerini aktardı.

Detaylı bilgi almak için linkini ziyaret edebilirsiniz.

Click to Buy - Hyundai' den
Hyundai; İngiltere’ de hayata geçireceği Click to Buy adını verdiği yeni sistem ile, araç satış işlemlerini internet üzerinden tamamlayacak.
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz