Bizpoint – İhtiyaç Duyabileceğiniz Tüm Fırsatlar Bir Platformda

0
614

HD Tekno Haber ekibi olarak; yazılımcı salısı, teknik köşe gibi çeşitlik aktivitelerimiz mevcut. Bundan sonra bu aktivitelerimize bir yenisini daha ekleyerek beğendiğimiz, kullanmaya başladığımız, kullanıcıların işini kolaylaştıran uygulamaları veya web sitelerini elimizden geldiğince tanıtmaya çalışacağız.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Bu serimizin ilk konuğu; ciddi bir motivasyonla yayın hayatına başlayan BizPoint.com olacak.

BizPoint Nedir?

Restorandan bankaya, endüstriden sanayi alanlarına kadar tüm iş yerlerine; ihtiyaç duyabileceğiniz dernek, park, otopark gibi tüm mekanlara tek bir platformdan erişmenize olanak sağlayan bir web sitesidir.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda çevrenizden neler olup bittiğinden haberdar olabilirsiniz. Yakınınızdaki şehirlerde veya daha dar bir alanda hangi etkinliklerin olduğunu, hangi fırsatların, indirimlerin veya hangi hizmetlerin olduğunu görebilir bireysel profesyonel hesaplardan veya iş yerlerinden herhangi bir alanla ilgili teklif alabilirsiniz. Üstelik uygulamayı sadece Türkiye’de için değil Amerika, Asya ve Avrupa’da da aynı amaçlar için kullanabilirsiniz.

Uygulama üzerinden yakın çevreniz ile arkadaşlıklar da kurabiliyorsunuz. Bu arkadaşlıkların bir sonucu olarak yeni ortaklıklar ve iş birlikleri kurmanız olası. Tüm bu özellikler neticesinde web sitesi için bir kısa tanım yapmak istersek; iş arayan, iş veren, müşteri, tedarikçi tek bir platform üzerinden buluşmuş oluyor ve kullanıcılarına ciddi anlamda kazanımlar sağlıyor.

Bizpoint Nedir?

BizPoint’ i kullanmaya başladığınızda nasıl kazanımlarınız olacak?

  • Yeni mekanları ve iş yerlerini kolaylıkla keşfedip zamandan tasarruf edebilirsiniz.
  • Yakın çevrenizde ve her yerde ilginizi çekebilecek iş yerlerini ve mekanları listeleyebilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızın beğenip tavsiye ettiği iş yerlerini ve mekanları kolaylıkla görebilirsiniz.
  • İş yerlerinden size özel teklifler isteyip ve seçimi siz yapabilirsiniz.
  • İndirimlerden haberdar olabilir ve tasarruf edebilirsiniz

Yukarıda sıraladığımız beş madde temelinde ilerleyen, çok geniş bir alanda hizmet vermeyi amaçlayan girişimi kullanmaya başladığınızda ciddi anlamda kazanımlar elde etmeye başlayacaksınız. Web sitesini sadece son madde için kullanmış olsanız bile çok ciddi indirim fırsatları olduğunu göreceksiniz.

Girişimin en önemli özelliklerinden biri lokasyon bazlı listelemeler yapıyor olması. Bulunduğunuz şehri seçerek, hatta şehir içince belli bir mesafeyi seçerek [Araba ile (5 Km), Bisiklet ile (2 Km), Yürüyüş (1 Km) vb.] bu alan içindeki kampanyaları görebilir indirim fırsatlarına göz atabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde hemen yanınızda bulunan her şeyi öğrenebileceksiniz.

BizPoint Kullanım Kolaylığı

Listelemeleri harita üzerinde göstermesi kullanıcı açısından büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Bulunduğunuz bölgede neler olduğunu çok daha rahat görebiliyorsunuz. Harita üzerinde yerinizi işaretleyerek çevrenizdeki fırsatları görebilirsiniz. Kullanıcı açışından diğer bir güzelliği belirtmek gerekirse; yaptığınız bir aramayı kaydedebiliyorsunuz. Tekrar açtığınızda aynı filtre değerleri ile kolayca arama yapabilirsiniz.

BizPoint İndirim Fırsatları

Sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp Amerika, Asya ve Avrupa gibi geniş bir pazarı hedefine alan girişime HD Tekno Haber olarak başarılar diliyoruz.

Bu yeni girişim ile ile ilgili fikirlerinizi yorum kısmında belirtmenizi rica ederiz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz