Dünya geneline yayılmış uygulamaların bizlerin alışkanlıklarını nasıl değiştirdiğine dair örnekleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. WhatsApp sayesinde artık her vatandaşın bir muhabir (Vatandaş Haberciliği, WhatsApp Haberciliği) olduğunu aktarmıştık.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Haberciliğin yanı sıra, artık bankacılık hizmetleri de yavaş yavaş bu mesajlaşma platformundan verilmeye başlanıyor. Bankacılık hizmetlerini WhatsApp ortamında taşıyan bankalardan biri Garanti Bankası;

Garanti Bankası Artık WhatsApp’ da!

Sistem aslında gayet basit çalışıyor. WhatsApp uygulamasından bir arkadaşınıza yazar gibi Garanti Bankasına yazıyorsunuz. Dolar’ da, Altın’ da, Borsa’ da durum ne diye sorunca, size en güncel bilgi anında iletiliyor.

Piyasa bilgilerini ve en yakın paramatik/şube bilgilerini şimdi WhatsApp uygulaması üzerinden de öğrenebileceksiniz.

Garanti Bankasının WhatsApp Servisinin tanımını inceleyebilirsiniz!

Bu servis ile paylaşılan bilgiler alış ve satış bilgilerinin ortalaması olup, anlık bilgilerdir. ?BIST100, USD, Dolar, EURO, ALTIN, PIYASA? anahtar kelimeleri ile piyasa bilgilerine ulaşabilir, konumunuzu paylaşarak en yakın 3 paramatik/şube bilgisine erişebilirsiniz. Whatsapp üzerinden iletilen linkle, Garanti Cep Şubesi uygulamasını kolaylıkla indirilebilirsiniz.

Garanti Bankası WhatsApp

Bu servis sadece 0530 104 3433 numarasından hizmet vermekte olup, numarayı rehberinize kaydederek WhatsApp üzerinden belirtilen anahtar kelimeleri kullanmanız yeterlidir.

Not: Bu ve benzeri servisler üzerinden lütfen müşteri numarası gibi kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Garanti Bankası WhatsApp Numarası

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz